sv

10 lt Oksijen Tüpü Dolum Fiyatı

1156 Okunma — 28 Ocak 2023 23:12
10 lt Oksijen Tüpü Dolum Fiyatı

Oksijen desteği almak zorunda olan hastalar için oldukça önemli olan oksijen tüpleri, yalnızca sağlık sektöründe değil aynı zamanda sanayi sektöründe de özellikle yanıcı oksijen nedeniyle sıkça tercih edilmektedir.

Özellikle en çok tercih edilen seçenek olan 10 litre oksijen tüpü için bu tüpe sahip olan ve biten oksijeni tekrardan doldurmak isteyen kişiler, 10 lt oksijen tüpü dolum fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak istemekte ve bu dolum fiyatlarını oldukça merak etmektedir.

YouTube video

Öncelikle 10 lt oksijen tüpü dolum fiyatı 2022 yılında hem üretici firmalara hem de bu tüpün alınacağı şehre göre değişiklik göstermekle birlikte, net bir fiyat verilemese de ortalama 1200 TL ile 1400 TL arasında bir dolum fiyatı olduğunu söylemek mümkündür.

2 bar basınç ile ortalama 6-7 saatlik bir ömrü olan 10 litrelik oksijen tüpü, daha yüksek basınçta kullanıldığında ise yaklaşık 3-4 saatlik bir ömre sahip olmakla birlikte, özellikle dolum ücretinin son derece yüksek olması hem hastalar hem de sanayi sektörü için oldukça sorun yaratmaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerde daha çok 1400 TL bandında bu tüpler doldurulurken, daha küçük şehir ve lokasyonlarda 1200 TL civarında 10 litrelik bir oksijen tüpünü farklı firmalar ile doldurabilmek mümkündür.

10 lt Oksijen Tüpü Fiyatı

10 lt oksijen tüpü satın almak isteyen kişiler, bu tüpler için ilgili yerleri tercih edebildiği gibi özellikle online alışveriş sitelerinden de kolaylıkla sipariş verebilmektedir. Oksijen tüpü için pek çok firmanın ürünü bulunurken, farklı amaçlar için veya farklı özelliklere sahip pek çok farklı model de bulunmaktadır.

Özellikle 10 lt oksijen tüpü fiyatı merak eden kişiler için pek çok farklı seçenek bulunduğu için fiyatlar da oldukça değişken olabilmektedir.  Ancak bu hususta bir fiyat aralığı vermek gerekirse, gerekli tüm parçaları dahil 10 litrelik bir oksijen tüpü için günümüzde fiyat aralığı ortalama 1.500 TL ile 3.000 TL arasındadır.

İlginizi Çekebilir;  Kocaali Marka Tescil | Hoptiko.com

Ancak bu tüpü satın alan kişiler, tüpteki oksijen bittiğinde tekrardan yeni bir oksijen tüpü almak yerine bu tüpü doldurtabilmekte ve bu da yaklaşık 1.200-1.400 TL arasında bir maliyete sahip olmaktadır.

10 lt Oksijen Tüpü Dolum Fiyatı

10 lt Oksijen Tüpü Dolum Fiyatı

5 LT Oksijen Tüpü Dolum Fiyatı

10 litreden sonra özellikle fiyatı en çok merak edilen oksijen tüpü ise 5 litrelik oksijen tüpü olmaktadır. 5 litre oksijen tüpü dolum fiyatı 2022 yılında firmalara ve satın alınan şehre göre değişiklik göstermekle birlikte, ortalama 750 TL civarındadır.

5 LT oksijen tüpü dolum fiyatı, sıfırdan bir 5 litrelik oksijen tüpü almaya göre hemen hemen yarı yarıya avantaj sağlamaktadır. Özellikle yaşanan kur artışı sebebiyle geçtiğimiz yıllara göre çok fazla yükselen dolum fiyatları, 2023 yılında da yükselmeye devam etmektedir.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.