sv

2. Dönem Kayıtlar Başladı

1297 Okunma — 13 Ocak 2023 23:28
Açık Öğretim Liseleri (AÖL) 2. dönem kayıt ve sınav tarihleri ​​için arayışlar yoğunlaşmaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından açıklanan kayıtların uzatılması ve sınav tarihleri ​​ile ilgili güncel bilgileri sizler için derledik. İşte ayrıntılar

Açıköğretim Lisesi 2. dönem kayıtları ve imtihan tarihleri ile alakalı araştırmalar başlamış durumda. Kayıt yaptırmak ve sınavlara katılım işaret etmek isteyen öğrenciler için laf mevzusu duruma dair son detayları bir araya getirdik. İşte, ayrıntılar.

LİSE 2. Çeyrek KAYITLARI NE ZAMAN AÇILIR? Açık Lise 2. Çeyrek kayıt tarihleri ​​henüz açıklanmadı.

Açık Lise ESL kayıt yenileme ne zaman ve hangi gün yapılır? 2022-2023 Açık Öğretim Lisesi ve MEB 2. dönem kayıt yenileme tarihleri ​​açıklandı mı? AÖL 2. DÖNEM TESTLERİ NE ZAMAN YAPILIR?

Milli Eğitim Bakanlığı, 2022-2023 eğitim-öğretim yılında toplam üç sınav yapacak. AÖL’ün ilk dönem sınavları 9-20 Aralık tarihleri ​​arasında gerçekleştirildi. Açık Lise öğrencileri artık MEB’in AÖL 2’si.

Dönem sınav tarihlerini açıklamanızı bekliyorum. Açık Lise AÖL kayıt yenileme ne zaman ve hangi gün yapılır? MEB 2. dönem ve Açık Öğretim Lisesi 2022-2023 kayıt yenileme tarihleri ​​açıklandı mı? Ancak AÖL 2.

Dönem sınavlarının tarihleri ​​henüz belirlenmedi, duyurulduğu anda haberimiz güncellenecektir. Geçen yıl ikinci dönem sınavları 1-10 Mart tarihleri ​​arasında online olarak yapılıyordu.

İlginizi Çekebilir;  Servet Operasyonu Gündem Oldu
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.