sv

Anıl Altan Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

1146 Okunma — 27 Ocak 2023 12:10

Son zaman maksimum dört gözle beklenen adlardan birisi Anıl Altan’dır. Peki siz de Anıl Altan kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli merak ediyor musunuz? Hemen sizlere bilmeniz ihtiyaç duyulan tüm detayları aktarıyoruz.

Aslında uzun zamandır televizyonda karşımıza çıkan Anıl Altan’ın bulunduğu oldukça fazla proje bulunuyor. Gelin bu tarz şeyleri ayrıntılı bir halde inceleyelim.

Anıl Altan Kimdir? Ne İş Yapar?

Tabi ki ilk önce Anıl Altan’ın kim olmasından dile getirmemiz gerekiyor. Anıl Altan, 1990 doğumlu bir oyuncu ve modeldir. Aynı zamanda Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği kısmı mezunudur. Buna ayrıca yüksek lisansını da Maltepe Üniversitesi Radyo Sinema TV ana branşında yapmıştır.

Oyunculuk eğitimini tamamladı ve sonra mühim adlardan de eğitim almaya devam etti. Tabi kariyerinde yalnızca oyunculuk yoktur. Ayrıca modellik de yapıyor. Oynadığı diziler ve filmler ise aşağıdaki gibidir:

  • Arka Sıradakiler- 2011
  • Boynu Bükükler- 2014
  • Kaderimin Yazıldığı Gün- 2015
  • Karayel- 2016 (film)
  • Yarım Kalan- 2017 (film)
  • Çember film serisi – 2017
  • Bittin Sen- 2018 (film)

Bu projelerine ayrıca birtakım dizilerde de bölüm oyunculuğu yapmıştır. Son zaman da Pelin Akil ile evliliğiyle ve çocuklarıyla gündeme geliyor. 2016 senesinde evlenen oyuncunun ikiz kızları var. Ayrıca toplumsal medyada da fazlasıyla aktifler.

Anıl Altan Kaç Yaşında ve Nereli?

Peki bu bilgilere ayrıca Anıl Altan şu anda kaç yaşlarında ve nerelidir? Kendi ikiz kardeşi de olan Anıl Altan, 29 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. Şu anda da 32 yaşında.

Eşiyle beraber toplumsal medyayı derli toplu olarak kullanıyorlar ve videolarıyla da dikkat çekiyorlar. Aynı zamanda kızlarıyla olan videoları takip edenleri tarafınca fazlasıyla beğeniliyor. Anıl Altan dizi ve film projelerinin de yanı sıra reklamlarda da oynuyor. Sürekli televizyonda ve toplumsal medyada karşımıza çıkan Anıl Altan aslında birazcık da bu yüzden merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir;  Berfu Yenenler Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

Eğer siz de Anıl Altan kimdir ve nerelidir merak ediyorsanız bu makale sizin merakınızı giderecektir. Sevilen bir oyuncu olmasının yanı sıra yeteneklidir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.