sv

Babalar Günü Mesajları: En Anlamlı Babalar Günü Sözleri

925 Okunma — 07 Mart 2023 11:36

Babalar Günü, bizim ülkemiz dahil çoğu ülkede her sene haziran ayı üçüncü pazar günü kutlanıyor. Babalar Günü mesajları çok sevdiğimiz babalarımızın değerli hissetmeleri için olabildiğince önemli. Babalar Gününde babanızı sevinçli etmek isteyen kişiler için çok güzel, anlamlı, farklı, duygusal, kısa, uzun Babalar Günü laflarını beğenmeniz için derleyip düzenledik. Babanıza armağan aldınız ve hoş bir mesaj, makale ile onu sevinçli mu etmek istiyorsunuz. İşte, en güzel, romantik ve anlamlı Babalar Günü lafları ve mesajları…

Babalar Günü Mesajları (Kısa)

Seninle birlikte, sağlık, saadet ve huzur her daim yanımızda olsun. Babalar Günü’n mübarek olsun benim canım babacığım.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sen hep yanımdasın sevgi dolu babam! Sen var olabildiğince uzaklar her vakit yakın olacak. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Bugün başardığım ne var ise hepsi senin eserin. İyi ki varsın sevgi dolu babam.

Ailemin reisi, benim canım babam. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Sen benim derdimi, hüznümü ve mutluluğumu paylaştığım en yakın arkadaşımsın. Babalar Günü’n mübarek olsun hoş babam.

Sağlık ve huzurun her vakit yanımızda olması dileğiyle. Babacığım, Babalar Günü’n kutlu olsun.

Sen dünyanın en hoş ve en hususi babasısın. Bir tanecik babam, Babalar Günü’n kutlu olsun.

Papatyaların en hoş kokanına, gelinciklerin en sade olanına, güller içinde en güler yüzlü olanına, Babalar Günü’n mübarek olsun canım babam.

Sen yanımdayken ben, dünyanın en sevinçli çocuğuyum. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Seninle birlikte, sağlık, saadet ve huzur her daim yanımızda olsun. Babalar Günü’n mübarek olsun benim canım babacığım.

Sabırlı, şefkatli, her daim sıcak ve koruyucusun. Sen benim biricik babamsın. Sen benim hayatımın anlamısın. Babalar Günü’n mübarek olsun değerli babam.

İlginizi Çekebilir;  Yalan Sözleri! Yalan, Yalancılık ve Palavrayla İlgili Sözler

Sen benim dünyada gördüğüm en nazik, en yakışıklı, en cesur, en tontiş insansın. Seni çok seviyorum babacığım.

Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Benim babam esasen kral. Babalar Günü’n mübarek olsun canım babam.

Canım babam seni asla bir şeye değişmem. Tabi bugüne dek bir şey öneri eden olmadı.

Sen benim hayatımın anlamı, tek dayanağımsın. Seni bigün değil her gün seviyor ve hatırlıyorum. Hep yanımda kal, seni çok seviyorum.

Benim sana olan sevgimi söylemeye ne kelimeler ne de laflar yeter. Mutluluğumuz daim olsun. Seni her vakit sevecek olan kızın.

Babalar Günü Mesajları (Uzun)

Benim babam olduğun için o denli şanslıyım ki, sensiz bir yaşam asla düşünemiyorum. gülüşünle, hep benim parlayan yıldızım olacaksın biliyor musun? Seni her şeyden çok seviyorum canım babam. Bizim için yaptığın her şey için sana ebedi minettarım. Babalar Günün kutlu olsun! canım.

Bana olası olan her şeyi yapabileceğimi öğrettin. İmkansızı imkanlı haline getirmeyi senden öğrendim. Öğrettiğin her şey için teşekkür ederim canım babam. Babalar Günün kutlu olsun!

Bir derdim olduğunda, beni dinleyip dostum gibi davrandığın beni anladığın için sana ebedi teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi babasın. Babalar Günün kutlu olsun!

Sen bütün akrabalarım için bir kahramansın. Benim babam olduğun için her gün şükrediyorum canım babam… Seni her şeyden çok seviyorum baba. Babalar Günün kutlu olsun!

Sen benim en iyi arkadaşım, sırdaşım, yoldaşım özetlemek gerekirse her şeyimsin. Seni bütün kalbimle seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Evimizin direği babam. Babam, canımızın en içi, bir tanemiz. Şunu bil ki seni hergün daha da çok seviyoruz. Varlığına şükrediyorum.. Babalar Günün kutlu olsun.

İlginizi Çekebilir;  Aldatma Sözleri! Aldatılma ve Aldatma Temalı Sözler ve Mesajlar

Canım babam! Varlığın hep daim olsun. Seni çok seviyorum iyi ki varsın, iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

Kolların bana huzur ve emniyet veriyor canım babam. Kalbinden daha sıcak bir ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya haiz olduğum için ne kadar şanslıyım bir bilsen. Ben her vakit senin değerini bileceğim canım babam. Seni dünya kadar seviyorum canım babacığım. Babalar Günün kutlu olsun.

Bana her vakit prensesmişim gibi davrandın. Seni her şeyden çok seviyorum yakışıklı babam. Babalar Günün kutlu olsun!

Kanından can verdin var olmamı sağladın. Beni kollarına aldın, çoğu kötülükten korudun. Yıllarca çalıştın, beni yetiştirdin. Sen benim için çok özelsin canım babam. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Sen ailemiz için yıkılmaz bir çınarsın. Ne vakit arkamı sana yaslasam, kendimi dünyaya meydan okuyacak gibi hissediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da her vakit senden güç alacağım. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Fedakârlık, şefkat, sevgi, sabır… Seni hangi kelime tanım eder bilemiyorum. Ben seni yalnızca bigün değil her gün seviyorum. Her vakit seni yanımda hissettiğim için minnettarım sevgili babam.

Fedakârlık, şefkat, sevgi, sabır… Seni hangi kelime tanım eder bilemiyorum. Ben seni yalnızca bigün değil her gün seviyorum. Her vakit seni yanımda hissettiğim için minnettarım sevgili babam.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.