sv

Berfu Yenenler Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

1048 Okunma — 25 Ocak 2023 15:12

Sosyal medyada fazlasıyla etken olan Berfu Yenenler’i tanıyor musunuz? Daha oldukça toplumsal medya paylaşımlarıyla ön plana çıkan ve eşi Eser Yenenler ile videolarıyla da beğeni toplana Berfu Yenenler kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli? Haydi gelin hep beraber bu problemin cevabına bir bakalım ve bu ismin kim bulunduğunu öğrenelim. Hemen okuyarak öğrenebilirsiniz.

Berfu Yenenler Kimdir? Ne İş Yapar?

Evlenmeden önceki soyadıyla malum Berfu Yıldız, Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi- Endüstri Mühendisliği mezunudur. Buna ayrıca 2015 senesinde Miss Turkey yarışmasına 4. Seçilmiştir. Bu sebeple de Berfu Yenenler, 2015 senesinde Miss Internatıonal Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmiştir.

2019 senesinde da Eser Yenenler ile evliliğe ilk adımını atmıştır ve şu anda iki adam evladı vardır. Çocuklarının ismi da Kuzey ve Mete’dir. Aynı zamanda Youtube içerikleri üreterek takipçilerinin de dikkatini çekmeye devam ediyor. Şimdi gelelim kaç yaşlarında olduğu sorusunun cevabına…

Berfu Yenenler Kaç Yaşında ve Nereli?

Berfu Yenenler İzmit doğumludur. 11 Nisan 1995 senesinde doğmuştur. Yani şu anda 27 yaşındadır. 1,80 boya haiz Berfu Yenenler hala güzelliğini ve fiziğini korumaya da devam ediyor. Buna ayrıca toplumsal medyayı oldukça etken kullanıyor. Bazen kendisine gelen yorumlara dalga geçerek yanıt veriyor bazı durumlarda de eşiyle gülünç videolar oluşturuyor.

Eğer siz de Berfu Yenenler’in videolarını merak ederseniz resmi toplumsal medya hesaplarına girerek bakabilirsiniz. Bunun yanı sıra Youtube kanalını da incelediğinizde videolarının değişik ve keyifli bulunduğunu göreceksiniz. Berfu Yenenler Instagram sayfasında 1,8 milyon takip edeni bulunuyor. Ayrıca eşi Eser Yenenler de bilinmiş olduğu suretiyle hem oyuncu hem de uygulama sunucusudur. Beraber fotoğrafları ve keyifli aile pozlarıyla da takipçilerin dikkatini çekiyor.

Ayrıca evlatlarının fotoğraflarını ve videolarını da paylaşan çift bunun yanı sıra TikTok videoları da çekiyor. İşte sizlere tüm detaylarıyla Berfu Yenenler kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli gibi soruların cevaplarını aktardık. Eğer diğer yazılarımıza da bakmak isterseniz, sayfayı inceleyebilirsiniz.

Aradığınız her şeyi bulacaksınız. Bu yazıyı okuduktan sonra derhal Berfu Yenenler’in sayfalarını inceleyebilirsiniz. O vakit siz de ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.