sv

Bursa’da Nerede Kalınır?

944 Okunma — 26 Nisan 2023 18:41

Bursa; coğrafya derslerinden de bildiğimiz suretiyle Türkiye ekonomisi adına hayati öneme sahiptir. Kocaeli ve İstanbul ile birlikte Türkiye’nin önde gelen endüstri şehirlerinden birisidir. Birçok şahsa iş imkanı sunan bir kent olması ciddi bir avantajdır. Bunun yanı sıra, Bursa; gezim seçenekleri ile de öne çıkar.

Siz de özellikle kış aylarında dinlence yapmak için makul bir yer arıyorsanız yolunuz öncelikle Bursa’ya düşmeli! Bursa denildiği vakit akla öncelikle Uludağ gelir. Ancak, Bursa’ya gitmeden evvel Bursa otelleri için rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Bursa otelleri; değişik ihtiyaçlara ve bütçelere hitap eden seçenekler sunar.

Bursa Otel Tavsiyeleri

Bursa otelleri; tahmin edebileceğiniz suretiyle Bodrum, Marmaris, Fethiye, Alaçatı ve Çeşme gibi tanınmış dinlence yerlerindeki otellere kıyasla oldukça daha makul fiyatlıdır. Ancak, Bursa otellerine özellikle kış aylarında yoğun bir talebin bulunduğunu anlatım edebiliriz. Bir öteki deyişle, erken rezervasyon lüzumlu hale gelir. Ayrıca, erken rezervasyon vasıtası ile Bursa otellerinde yüzde 50 gibi mükemmel tenzilat oranları ile konaklamak da olası hale gelir. Gelin, birazcık da en iyi Bursa otelleri ile ilgili malumat verelim!

  • Hilton Bursa Convention Center & SPA: Adından da tahmin edilebileceği suretiyle lüks Bursa otelleri arasında yer alır. Hem modern hem de klasik bilgileri bir araya getiren mimarisi ve odaları ile farkını ortaya koyar. Bursa kent merkezine sadece dört km mesafede olması oldukça ciddi bir avantajdır. Bunun yanı sıra, beş yıldızlı Bursa otelleri içinde yer alır. Farklı seçenekleri ile dikkat çeken SPA merkezine sahiptir. Ayrıca, yüzme havuzu, buğu banyosu, masaj, sauna, hamam ve daha çoğu hizmeti vererek de müşteri memnuniyetini olabilecek en makul şekilde sağlar.
  • Crowne Plaza Bursa Convention Center & Thermal SPA: Nilüfer sınırları içinde bulunan bu otel; dört dörtlük olarak tanımlanabilir. Oda kahvaltı konsepti ile hizmet sunar. 4500 m2lik SPA merkezi ödüllüdür. Ayrıca, otelin içeriğinde birden oldukça aleni ve kapalı yüzme havuzu da bulunur. Otelin bir öteki özelliği de aleni büfe kahvaltısıdır.
  • Mercure Bursa Hotel: Bursa Mustafa Kemal Atatürk Müzesi’ne epey yakındır. Termal otel olması ciddi bir avantajdır. Bu sayede, bu otele gelen insanlar; hem dinlenme ve yenilenme hem de bazı hastalıklarına çare bulma şansına erişirler.
  • Holiday Inn Bursa: Bursa kent merkezinde bulunan bir oteldir. Otelin değişik ihtiyaçlara hitap eden 120 değişik odası vardır. Ayrıca, havalimanlarına da epey yakın bulunduğunu anlatım edebiliriz. Spor salonu ve hediyelik eşya mağazası da bulunduran otelin fiyat performans ölçütü bakımından beklentileri sonuna kadar karşıladığını söylemek mümkün!
  • Ramada Bursa Çekirge: Orta seviyedeki Bursa otelleri içinde yer alır. Bursa kent merkezinde yer alması ciddi bir avantajdır. 71 odası ile ihtiyaçlara hitap etmeyi başarır.
İlginizi Çekebilir;  Bir Devir Kapandı! O Ekran Kartının Üretimi Durduruldu
etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.