sv

Buse Terim Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

943 Okunma — 26 Nisan 2023 17:59

Siz de meşhur modacı Buse Terim’in kim bulunduğunu ve yaşam öyküsünü merak ediyor musunuz? Son zaman internette birden fazla meşhur isim araştırılıyor. Bunlardan birisi de Buse Terim. Bizler de size Buse Terim kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli gibi soruların cevaplarını aktaracağız. Eğer merak ediyorsanız derhal yazıyı okuyarak öğrenebilirsiniz. İşte detaylar!

Buse Terim Kimdir? Ne İş Yapar?

Soyadından da tanıdık geleceği suretiyle Buse Terim, Fatih Terim’in kızıdır. Modacı olan Terim, Yüzyıl Işıl Lisesi’nden mezun oldu ve New York Fashion Instıtute of Technology Moda Pazarlama ve Yöneticiliği bölümünü okudu. Oldukça iyi değil mi?

Bunlara ayrıca Buse Terim, stajını da meşhur markalarda yaparak kendini oldukça geliştirdi. Ardından İstanbul’a dönüş yapan Buse Terim, moda bloggerı olarak ilk adımlarını atmış oldu. Zaman içinde de kendine ait bir site oluşturarak tasarımlarını ve bilgilerini transfer etmek için bir gayret içine girdi.

Uluslararası moda sektörünün mühim moda haftalarına katılmaya başladı. Stiller inceledi ve kendi tasarımlarını yapabilmek için devamlı çalıştı. Böylece kendini geliştirme şansını buldu.

Instagram sayfasında da milyonlarca takip edeni bulunuyor. Bunun yanı sıra Buse Terim, 2014 senesinde Volkan Bahçekapılı ile evliliğe ilk adımını atmıştır ve evliliği devam ediyor.

Buse Terim Kaç Yaşında ve Nereli?

Bu bilgilere ayrıca dört gözle beklenen bir öteki mevzu da kaç yaşlarında ve nereli olduğudur. Buse Terim, 1990 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Şu anda 32 yaşlarında olan modacının iki kızı vardır. İsimleri de Nil ve Naz’dır.

Eğer Buse Terim’in moda stillerini, yeni tasarımlarını merak ediyorsanız resmi sitesini denetim edebilirsiniz. Bu sayfada tüm tasarımlarını görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Instagram Plus Özellikleri! İnstagram Plus Nedir? APK Dosyası İndir

Ayrıca Buse Terim, etkin bir modacı olduğundan kaynaklı da Türkiye’de maksimum takip edilen moda figürlerinden birisidir.

İşte gördüğünüz suretiyle sizlere Buse Terim kimdir? Ne iş yapar gibi soruların cevaplarını aktardık. Ayrıca nereli ve kaç yaşlarında gibi soruları da açıkladık.  Buse Terim hakkında bulabileceğiniz tüm bilgiler bunlardır.

Eğer benzer yorumları ve açıklamaları merak ediyorsanız öteki yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.