sv

Cansu Canan Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

807 Okunma — 21 Temmuz 2023 15:07

Şimdi sizlere mühim bir isimden bahsedeceğiz. Daha ilkin bu adı duydunuz mu bilemiyoruz fakat şayet tanımıyorsanız da kesinlikle bu yazıyı okumalısınız. Cansu Canan kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli? Bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız. Sonrasında da bilmeniz ihtiyaç duyulan tüm detayları öğrenmiş olacaksınız. Eğer merak ediyorsanız derhal okumaya başlayabilirsiniz.

Cansu Canan Kimdir? Ne İş Yapar?

Cansu Canan sunucu, gazeteci ve yazar olarak tanınıyor. Ama gelin biz daha yakından tanıyalım. Cansu Canan, genç yaşına oldukça fazla başarı sığdırmıştır. Güzel ve genç sunucu, aslında İTÜ Maden Mühendisliği mezunudur. Liseyi Bayrampaşa Anadolu Lisesi’nde öğrenim görmüştür ve lisansını da bahsetmiş olduğumuz suretiyle İstanbul Teknik Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Staj tarihi da beş hafta süresince madene girerek çalışmalar yapmıştır. Fakat bu süreçte de işin kendisine göre olmadığını ayrım etmiştir.

Sonrasında spikerlik ve sunuculuk eğitimi almıştır. Beşiktaş TV’de de uzun süre uygulama yapmıştır. Bunlara ayrıca 2012 senesinde Haber Türk’te spikerlik yapmıştır ve ‘Öteki Gündem’ programının da sunucusu olmuştur. Sonrasında A Haber’de spor haberleri sunmuştur.

Bütün bunlara ayrıca Gündem Dışı programında da gördüğümüz sunucu, TV 8’e geçerek ‘8’de Bugün’ uygulamasını da sunmuştur. Bütün bu tv yaşamının yanı sıra çıkardığı kitapları da bulunuyor: Türklerin Büyükleri, Türklerin Serüveni, Osmanlı’nın Şifreleri, Selçuklunun Şifreleri ve Küresel Düzenin Şifreleri.

Cansu Canan Kaç Yaşında ve Nereli?

Aslında bu kadar oldukça çabalama yapan birisinin nereli ve kaç yaşlarında olduğu da fazla merak ediliyor. Bizler de sizi daha oldukça merakta bırakmadan derhal sorularınızı cevaplandıralım. Cansu Canan İstanbul’da 1989 senesinde doğmuştur. Yani şu anda 34 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir;  Berfu Yenenler Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

Aslen Erzurumlu olan Cansu Canan, tv uygulamaları sunmaya da devam ediyor. Sosyal medyasını incelediğinizde de ayrım edeceksiniz: Mutlaka kanalların birinde programına muadil gelmişsinizdir.

Eğer Cansu Canan kimdir ve ne iş yapar sorusunu siz de merak ediyorsanız, bu yazımız tüm merakınızı gidermiş olmalı. Benzer konulardaki yazılarımızı da inceleyerek diğer mühim adları de öğrenebilirsiniz. Buna ayrıca ufak bir not da eklemek istiyoruz: Eğer siz de bu şekilde bir kariyer yapmak isterseniz, doğru eğitimleri alarak başarabilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.