sv

Cemal Can Canseven Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

281 Okunma — 08 Mart 2024 00:26

Survivor’a misafir olarak katılan Cemal Can Canseven son zamanların maksimum dört gözle beklenen ve araştırılan adlardan birisi. Peki siz de merak ediyor musunuz? İşte bu yazıyı okuduktan sonra Cemal Can Canseven kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli? Sorularının cevaplarını bulacaksınız. Eğer derhal öğrenmek istiyorsanız okumaya başlayabilirsiniz. İşte tüm detaylar!

Cemal Can Canseven Kimdir? Ne İş Yapar?

Sosyal medya fenomeni ve DJ olan Cemal Can Canseven, son dönemlerde fazlasıyla araştırılıyor. Aynı zamanda Survivor yeni kısmına misafir olacağı bilgisinden sonra adı yeniden gündeme geldi.

Cemal Can Canseven, liseye kadarki eğitim sürecini İzmir’de tamamlamıştır. Sonrasında İstanbul’daki Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümünde okudu. Fakat ilerleyen zaman İstanbul DJ Academy’de DJ eğitimi aldı.

DJ olarak Holifest 2019 senesinde İzmir’de sahneye çıktı ve sonra adını duyurmaya başladı. Bunlara ayrıca Cemal Can Canseven, oldukça iyi koşucu ve yüzücüdür.

Bütün bunların yanı sıra 2020 senesinde da Survivor’a iştirak etmiştir ve birinci olmuştur. Sonrasında da bir şarkı çıkarmıştır ve Bu Benim Masalım dizisinde rol almıştır.

Cemal Can Canseven Kaç Yaşında ve Nereli?

Bu bilgilerin yanı sıra Cemal Can Canseven, kaç yaşlarında ve nereli soruları da fazlasıyla merak ediliyor. Şimdi birazcık da bu soruların cevaplarına bir bakalım.

Canseven, 1995 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir ve şu anda 28 yaşındadır. Üniversiteyi kazanana kadar da İzmir’de kalmıştır. Sonrasında da İstanbul’da yaşamaya başlayarak kariyerini orada oluşturmuştur. Ayrıca Danla Bilic’in da yakın arkadaşı olduğu biliniyor. Bu sebeple oldukça fazla şahıs tarafınca da araştırılıyor.

İlginizi Çekebilir;  Öykü Berkan Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

Cemal Can Canseven’in anası Rizeli, babası ise Selanik göçmenidir. Bir de ablası vardır. Şimdilerde hem televizyonda görüyoruz hem de DJ’lik hazırlamaya devam ediyor.

İşte tüm bu bilgilerden sonra Cemal Can Canseven kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli sorularının cevaplarını öğrenmiş oldunuz. Eğer Survivor izlemeyi seviyorsanız 2020 yılının şampiyonu olan ve o yılın maksimum konuşulan isimlerinden birisi haline gelen Cemal Can Canseven’i de tanıyacaksınız.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.