sv

Demet Akalın Nefise Karatay’ı ifşa etti

739 Okunma — 24 Temmuz 2023 11:59

Instagram hesabından paylaştığı pozlarıyla adeta yıllara meydan okuduğunu gösteren eski manken Nefise Karatay, bir programda yaptığı estetik açıklamasıyla gündem oldu. “Botoksum dolgum yok” diyen Nefise Karatay’a Demet Akalın’ın yaptığı yorum ise bomba.

Bir dönem podyumda fırtınalar estiren Nefise Karatay, şovmen Mehmet Ali Erbil’le yaşadığı çalkantılı ilişki sonrasında gözlerden kaybolmuştu. Karatay, son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Yıllara meydan okuyan güzelliği ile dikkat çeken Karatay, yüzüne herhangi bir işlem yaptırmadığını iddia etti. Demet Akalın’dan ise yorum gecikmedi.

Nefise Karatay katıldığı bir yayında “Botoksum, dolgum yok. Bir kere botoksun çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta bloke ediyor kasları küçültüyor bunu araştırdım bir süre sonra botoks tutmayacak. Kimyasal bir zehir enjekte ediyorsun sonuçta” dedi.

Gündemi iyi takip eden Demet Akalın, Nefise Karatay’ı ifşa edecek bir yorumda bulundu. Akalın, “Estetiksiz hali diye ara, daha fena” .

İlginizi Çekebilir;  Seo Firmaları

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.