sv

E-Bülten Üzerinden Para Kazanma Yolları! En Karlı Siteler

1184 Okunma — 30 Ocak 2023 13:13
E-Bülten

E-bülten para kazanma: E-bülten hazırlayan kişiler geleneksel para kazanma tekniği olan reklam haricinde birtakım platformlar kullanarak da para kazanabilirler. Bu platformlardan bazıları; Substack, Revue, Wavium ve Letterstarck şeklinde sıralanabilir. Dilerseniz E-bülten ile para kazanma içeriğimize derhal geçelim ve iyi mi kazanılacağını görelim.

1. Substack

Subctack, son zamanlarda e bülten hazırlamak için mühim bir yer alan bedava platformlardan biridir. Bu platform, e bülten hazırlayan şahıs para kazanmaya başladığı vakit para kazanıyor. Bu nedenle Substack kişiyi kanallarını ücretli yapması için teşvik ediyor. Yayınlardan kazanılan ücretin %10’una karşılık eden bölümü komisyon olarak almak haricinde platform rastgele bir ücret talebinde bulunmuyor.

Bu platformda mühim olan kısım hedef kitleyi belirleyip ulaşabilmek. Gelir abonelik üstünden elde edilmiş olduğu için çoğu şahsa ulaşmak gerekiyor.

Substack platformu ödemeleri direkt olarak yapmış olduğu için gösterim yapan kişiler kendilerine İdeal alana yönelebiliyorlar. Bu da okurlar için, yayıncılarla iletişime geçmek ve kendilerine makul düşünce ve alanlara bakma avantajını sunuyor. Platformun Podcast yayınlama gibi ek özellikleri de bulunuyor. Ek özellikler okurların aynı platform üstünden değişik içeriklere ulaşmasını da kolaylaştırıyor.

2. Revue

Kullanışlı bir ara yüze haiz olan revue bedava bir e-posta bülteni aracıdır. Başlangıç olarak bedava başlayan Revue’de muayyen bir abone sayısına geldikten sonrasında ücretli üyeliklere geçilebiliyor. 50 abone sayısına kadar bedava olan bu sistem, e-bülteni özelleştirmek isteyen kullanıcılarından her ay minimum 5 dolar ödeme istiyor.

Bu sistem üstünden sayfa görüntülenmesini arttırılarak, sponsorlu haber bültenleri, sponsorlu içerik ve reklamlar üstünden para kazanılabilir. İş birlikleri yaparak muhtelif alışveriş sitelerine yönlendiren linkler vasıtası ile abonelerin alışverişleri üstünden komisyon geliri de elde edilebilir.

İlginizi Çekebilir;  Hayvancılık Yönetimi Bölümü! İş İmkanları ve Maaşı

3. Wavium

Wavium, belirlenen hedef kitleyi e-posta ve kısa mesaj abonesine dönüştürebilen, sade bir alt yapıya ve e-posta gönderme özelleğine haiz yeni bir platformdur. Yayıncının toplumsal medya araçlarına gerek kalmadan abonelere içerikleri platform üstünden iletebilmesini sağlar.

Basit bir metin düzenleyici ve gösterim oluşturma özelliğini sunan wavium platformu tarayıcı üstünden çalışır. Ücretli ya da bedava modellere haiz olan bu platform yalnızca e-bültenleri değil, Podcast ve Youtube üstünden açılan içerikleri de hedef kesime göndermeyi sağlar.

4. Letterstack

Letterstack e-bülten hazırlayıp para kazanmanın en karlı ve kolay platformudur. Bu platform çoğu değişik alan da e-bültenlere hususi kaynak sağlamaktadır. Letterstack platformu ile abone sayısı arttırma, e-bültenden para kazanma, sponsor bulma ve fon desteği alma hikayelerinde çoğu deposu kullanıcılarına sunmaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.