sv

Elvin Levinler Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

1140 Okunma — 24 Şubat 2023 01:15
Elvin Levinler

Elvin Levinler kimdir? Hem influencer hem de oyuncu olarak karşımıza çıkan Elvin Levinler kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli? Bunları merak ediyor musunuz? Size son zaman maksimum alaka gören isimlerinden birisi olan Elvin Levinler’den bahsedeceğiz.

Aslında mevzuyla alakalı oldukça fazla detaydan bahsedeceğiz. Eğer merak ediyorsanız dikkatinizi dağıtmadan derhal okuyarak öğrenebilirsiniz. İşte bilmeniz ihtiyaç duyulan her şey aşağıda yer alıyor.

Elvin Levinler Kimdir? Ne İş Yapar?

Öncelikle size Elvin Levinler’in kim bulunduğunu anlatalım. Elvin Levinler, Türk oyuncu ve influencerdır. Buna ayrıca 2012- 2013 yılları aralığında Alemin Kralı dizisinde ve oradan da İnadına Aşk dizisinde rol almıştır.

Bunların yanı sıra Elvin Levinler, burslu olarak Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Bu süreçte de Türk Atlantik Gençlik Konseyi’nin genel sekreteri olarak yurt haricinde konferanslara katılmıştır. Böylece Türkiye’yi de temsil etmiştir.

Ayrıca bale eğitimi de almıştır ve bale öğretmenliği diplomasına da sahiptir.

Gördüğünüz suretiyle akademik anlamda kariyeri harbiden oldukça iyidir.

Az ilkin sıraladığımız dizilerin yanı sıra birkaç dizi projesinde daha yer almıştır:

  • Kavak Yelleri – Ayşe
  • Salih Kuşu – Melis
  • Babam Sınıfta Kaldı – Selin
  • Milat – Duru Gümüş

Bunlara ayrıca Celal İle Ceren filmimizde de rol almıştır.

Elvin Levinler Kaç Yaşında ve Nereli?

Peki bu kadar mühim projelerde bulunan Elvin Levinler kaç yaşındadır ve nerelidir? 24 Nisan 1988 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Yani şu anda 34 yaşındadır.

Bütün bu bilgilere ayrıca Instagram ve Youtube üstünden de oldukça ciddi paylaşımlar yapıyor. Çok sayıda takip edeni olan Levinler, devamlı göz önünde olarak takipçilerini de merak ettirmiyor.

İlginizi Çekebilir;  Eda Erdem Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

İşte gördüğünüz suretiyle Elvin Levinler kimdir ve ne iş yapar sorusunun cevaplarını sizlere aktardık. Buna ayrıca nereli olduğuna ve kaç yaşlarında olduğuna da değindik. Eğer siz de merak ediyorsanız resmi hesaplarından denetim edebilirsiniz ve takibe alabilirsiniz.

Elvin Levinler, oyunculuk anlamında da oldukça ciddi başarılara sahiptir. Bu sebeple de sektörde sevilen yeni yüzlerden birisidir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.