sv

Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate

972 Okunma — 12 Şubat 2023 22:48
Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate

Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate – Eşi veya sevgili tarafından terk edilen ve bu hususta terk eden kişiyi tekrardan en kısa sürede geri getirerek ona bağlanmasını isteyen kişiler için oldukça etkili bir dua bulunmakta ve bu sayede gideni kesin döndüren dua 24 saate ayrılan kişileri Allah’ın izniyle tekrardan geri getirmekte ve çiftler barışmaktadır.

YouTube video

Allah’tan sevdiği ve onu terk eden kişinin geri dönmesini dileyen ve bunu en samimi ve en içten şekilde gideni kesin döndüren dua okuyarak yapan kişilerin bu duası oldukça kısa bir sürede kabul olmaktadır. Oldukça etkili, güçlü ve faziletli bu dua, Nisa Süresinin 19. Ayeti olarak, doğru bir şekilde okunduğu takdirde hemen etkisini göstermekte, bu duanın okunuşu ise şöyledir;

  • Bu duayı kişiler, gece herkes uyuduktan sonra yalnız başına okumalıdır.
  • İlk olarak abdest alan kişiler, ardından besmele çekerek 1 su bardağı su ve 1 çay kaşığı una Nisa Suresi’nin 19. Ayetini net, içten, samimi ve düzgün bir şekilde okumalıdır.
  • Açık ve net bir şekilde bu dua okunduktan sonra kişiler, bağdaş kurarak yere oturmalıdır.
  • Bağdaş kurulan dizlerden birine un bir diğerine ise su konularak besmele çekilmeli ve eller Allah huzuruna kaldırılarak 7 kere olacak şekilde Euzu Besmele çekilir.
  • Euzu Besmele okunurken aynı zamanda sevgili veya eş ile geçirilen güzel günler zihninizden geçirilmeli ve hatırlanmalıdır.
  • Ardından Allah’a dua ederek bu nimetlerin bereketi ve hatrı için yardım dilenip dua edilerek terk eden kişinin tekrardan kendisine geri dönmesi dilenir ve bu su ve una doğru okunur.

En Güçlü Geri Getirme Duası

En güçlü geri getirme duası olarak kişiler, gideni kesin geri döndürme duası ile onları terk eden kişilerin en kısa sürede onlara geri dönmesini sağlayabilmektedir. Allah’ın izniyle un ve su ile bağdaş kurarak Nisa Suresi’nin 19.Ayeti 7 kez okunduktan ve bu un ve su karışımı içildikten sonra kişilerin dilekleri gerçek olmaktadır.

İlginizi Çekebilir;  Tahrik Olan Erkek Beden Dili

Özellikle bu karışımın tek seferde değil mutlaka 3 yudumda içilmesi gerekirken, çok etkili bir dua olması sebebiyle 7 gün içerisinde yalnızca bir defa yapılması gerekmektedir.

Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate

Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate

Ya Vedud İle Sevdiğini Geri Getirme

Ya Vedud duası da son derece etkili ve faziletli dualardan biri olarak, özellikle kendisini terk eden sevgilisini veya eşini geri getirmek isteyen kişiler tarafından sıkça okunmakta ve faydası en kısa sürede görülebilmektedir.

Ya Vedud ile sevdiğini geri getirme için kişiler, kendisine helal olan sevgilileri için bu çok etkili duayı 7 gün boyunca günde en az 3 kere ve mutlaka sabah, ikindi ve akşam namazlarından sonra okumalıdır. Bir Esma’ül Hüsna olan Ya Vedud’un farklı okumaları ile farklı faziletlerinden yararlanabilmek mümkündür.

Ya Vedud için niyet edip besmele çektikten sonra kişiler, kendilerini terk eden kişinin isminin Ebced değerini hesaplayıp bu değer kadar kişinin fotoğrafına bakarak ve Ya Vedud duası okuyarak sevdiğine kavuşabilmektedir.

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.