sv

İdil Naz Kaluç Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

836 Okunma — 10 Nisan 2023 15:50

Günümüzde tv izlemeyen yoktur. Mutlaka kanallar arası gezinti yaparken birtakım gündüz kuşağı programlarına muadil gelmişliğiniz vardır. Aslında şimdi bizler de size bu uygulamalardan birinde yarışan ve ön plana çıkan bir isimden bahsedeceğiz. İdil Naz Kaluç kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli?

Son zaman internette fazlasıyla aranan bu adı daha ilkin duydunuz mu? İşte bilmeniz ihtiyaç duyulan tüm bilgileri şimdi sizlerle paylaşacağız.

İdil Naz Kaluç Kimdir? Ne İş Yapar?

Daha oldukça müsabaka programlarıyla gündemi meşgul eden İdil Naz Kaluç, Bu Tarz Benim yarışmasına katılmıştır. Fakat daha sonrasında da muhtelif yarışmalarda boy yayınlayan Kaluç aslolan ününü Big Brother Türkiye’ye katıldığında kazanmıştır.

Farklı formattaki yarışmalara katılan İdil Naz Kaluç bunun yanı sıra Stil Avcıları programında da vardı. Kaluç, hala talebe ve gövde antrenörlüğü okuyor. Buna ayrıca tenis ve pilates eğitmenliği de yapıyor.

Sosyal çevresi tarafınca da havalı birisi olarak tanımlanıyor. Ayrıca toplumsal medyayı da etken kullanan yarışmacı, oldukça fazla şahıs tarafınca takip ediliyor. Tavırlarıyla ve konuşmalarıyla dikkat çekmeyi başarıyor.

İdil Naz Kaluç Kaç Yaşında ve Nereli?

Bu bilgilere ayrıca dört gözle beklenen bir diğer mevzu da İdil Naz Kaluç kaç yaşlarında ve nereli? Aslında Kaluç Sofya’da dünyaya gelmiştir ve şu anda 27 yaşındadır. İstanbul’da ailesiyle yaşıyor. Tabi bu bilgilerin yanı sıra yalnızca yarışmalara katılmadığını da ekleyelim. Eğitmenliğinin de haricinde Erka Production’da oyunculuk eğitimleri de alıyor.

Uzun süre Bu Tarz Benim yarışmasında olan İdil Naz Kaluç finalinde de birinci olmuştur. Aslında aşama almasından ve birinci olduğundan kaynaklı bu kadar fazla alaka çekmeyi de başaran adlardan birisidir. Bahsettiğimiz Big Brother yarışmasında da birden fazla şahıs yarışıyordu ve sunucusu da Asuman Krause’ydi.

İlginizi Çekebilir;  Selçuk Büyük Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

İşte gördüğünüz suretiyle sizlere İdil Naz Kaluç kimdir ve ne iş yapar? Nereli ve kaç yaşındadır gibi soruların cevaplarını aktardık. Ama yarışmaları izlediğiniz halde kendisini hatırlayamadıysanız da hesabına girerek paylaşımlarını inceleyebilirsiniz. Böylece tanıma ihtimaliniz de artacaktır. İdil Naz Kaluç, şu anda da eğitimlerine devam etmiş olduğu için oldukça fazla projede yer alamıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.