sv

Instagram Hikayeye Birden Fazla Fotoğraf Ekleme!

888 Okunma — 11 Şubat 2023 12:52

Fotoğraf ve video paylaşma platformu Instagram milyonlarca kullanıcıya sahip. Bu popülerliğine bünyesindeki özelliklere borçlu. Bildiğiniz suretiyle Instagram platformunda öykü özelliği uzun zamandır mevcut. Ancak hikayeye tek seferde tek resim atabilmek mümkün. Bu durumdan muzdarip olan kullanıcılar Instagram hikayeye oldukça sayıda resim iyi mi eklenir sorusunun yanıtını merak etmekteler. İşte Instagram hikayeye oldukça sayıda resim ekleme adımları;

Instagram Hikayeye Birden Fazla Fotoğraf Ekleme!

Dünyanın en tanınmış toplumsal medya platformlarından biri olan Instagram 2 milyardan fazla kullanıcıya shaip. Ayrıca DataReportal’a göre ülkemizde 52 milyon kullanıcısı bulunmakta. Uygulamanın içeriğinde çoğu kullanımı kolay hususiyet yer almakta. Ancak bu özelliklerin varlığını bilen kullanıcı sayısı oldukça az. Söz mevzusu özelliklerden bir tanesi de hikayeye oldukça sayıda resim ekleme özelliği. Peki bu Insatgram hikayeye çoğu resim ekleme özelliği iyi mi kullanılır?

Aslında hikayeye oldukça sayıda resim eklemek fazlasıyla basit bir işlem. Bunu yapabilmek için her ne kadar üçüncü parti programlar kullanılsa da programsız bir halde çözmek mümkün. Tek yapılması ihtiyaç duyulan şey; öykü ekleme sekmesini açarak paylaşılması istenen görselleri seçmek.

Instagram Hikayeye Birden Çok Fotoğraf Ekleme Adımları

  1. İlk olarak Instagram programını açın ve hikaye ekleme sayfasına gidin.
  2. Hikayede paylaşmak istediğiniz ilk görseli seçin ve iki parmağınızla istediğiniz şekilde konumlandırın. (Küçülterek ikinci fotoğrafa yer açmak daha basit olacaktır)
  3. İşte en mühim nokta burası. İlk görseli ilave ettikten sonrasında sağ üst köşede bulunan Çıkartmalar ekranını açın.
  4. Çıkartmalar sekmesini açtıktan sonrasında aşağılarda bulunan ”+” logosuna tıklayarak hikayede kullanmak istediğiniz ikinci görseli seçin.
  5. İkinci görseli de artık eklediniz. Aynı adımları izleyerek dilerseniz daha oldukça resim yükleyebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir;  Teklif Nedir? Nasıl Hazırlanır? En Kolay Canva Teklif Örnekleri

Peki siz bu Instagram hikayelere birden oldukça resim ekleme iyi mi olur yazımız ile ilgili ne düşünmektesiniz? Ayrıca daha ilkin asla Instagram hikayeye çoğu fotoğrafı aynı anda eklediniz mi? Ek olarak Instagram platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.