sv

Instagram Plus Özellikleri! İnstagram Plus Nedir? APK Dosyası İndir

1103 Okunma — 15 Şubat 2023 20:20

Dünya çapında kullanıcısı bulunan ve ilaveten telefonların neredeyse tamamında mevcut olan toplumsal medya platformu olan Instagram’ı biliyorsunuzdur. Bu yazımızda sizlere Instagram Plus apk ve Instagram plus indir ve Instagram Plus Özellikleri ile ilgili malumat vereceğiz. Ayrıca Instagram Plus Nedir onu da anlatacağız.

Instagram Plus İçin Uyarı!

İnstagram Plus, Gb İnstagram ve Og İnstagram gibi uygulamalar, İnstagram’ın değiştirilmiş versiyonlarıdır. Uygulamalar üçüncü taraflarca geliştirilmiştir. İndirip kullanmanız sizin sorumluluğunuzdadır. İndirip ve kullandığınız üçüncü taraf İnstagram uygulamalarından doğan İnstagram Hizmet Şartlarının İhlalinden sitemiz mutlaka görevli tutulamaz. Instagram Plus Özellikleri sizi şok edecek ve kullanım şartlarınızı kolaylaştıracak.”

Yukarıdaki uyarıyı yaptıktan sonrasında mevzumuza dönebiliriz. Instagram plus apk indir, instagram plus indir, gb instagram plus gibi aramalar yaparak bu mevzu ile ilgili malumat edinmek isteyenler için ilaveten bu yazıyı oluşturmaya karar verdik.

İnstagram’ın indirme özelliği ve çoğu gizlilik seçeneğine haiz benzer bir versiyonudur. Ayrıca Instagram Plus vasıtası ile istediğiniz resim ve videoları rahatlıkla indirebilmektesiniz. Birinin sizi takip edip etmediğini görebilirsiniz. Bunun yanısıra profil resimlerinin tam boyutunu görebilirsiniz. Ayrıca kendiliğinden videoların sesli başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram Plus Özellikleri

 • Video, resim, öykü ve canlı akışları indirebilirsiniz.
 • Hikayelere baktığınız karşı taraf bilmiyor.(Ayarlardan özelliği etken edin)
 • Mesajları okusanız bile karşı tarafa okundu olarak bildirilmez.(Ayarlardan özelliği etken edin)
 • Mesaj yazarken “yazıyor..” bildirimini gizleyebilirsiniz.(Ayarlardan özelliği etken edin)
 • Ayrıca profil resimlerini tam boyutta görün
 • Birinin profiline girince sizi takip edip etmediğini görebilirsiniz. (sizi takip ediyor)
 • Yorumları ya da arkadaşların profil açıklamalarını kopyalayabilirsiniz. (kopyalamak için yazının üstüne uzunca tıklayın)
 • İstediğiniz linke tıklayıp tarayıcınızda açabilirsiniz.
 • Videolar ya da fotoğraflar için direkt olarak URL’yi paylaşabilirsiniz. URL, ancak İnstagram sayfası olmayan resim ya da videoyu içerecektir.
 • İstediğiniz rastgele bir yorumu dilinize çevirebilirsiniz.
 • Aynı anda hem orjinal İnstagram’ı hem de İnstagram Plus’u kullanabilirsiniz.
 • Dilediğiniz temayı indirip kullanabilir ya da kendi temanızı yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ediniz.
 • En sevdiğiniz video oynatıcıda, İnstagram videoları oynatabilirsiniz.
 • Fotoğrafları büyütüp yakınlaştırabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir;  Instagram Gizli Hesap Görme! Gizli Profile Bakma [GÜNCEL]

Instagram Plus iOS Oluyor Mu?

Instagram Plus bir apk uygulaması olmasından ancak android cihazlara indirilebilmektedir. Bundan kaynaklı Instagram Plus ios ya da Instagram Plus iphone maalesef olmamakta. Bunun yanısıra instagram Plus apk olarak kullanılabilir.

Instagram Plus Güvenilir mi?

Instagram Plus, Insta Aero, OG İnstagram ve GB İnstagram gibi programlar “Üçüncü Taraf Uygulamalarıdır.” Ayrıca yazımızın derhal başlangıcında da belirttiğimiz gibi üçüncü taraf kişilerce hazırlanıp tasarlanan bir uygulamadır. Sorumluluk “Kullanıcıya Aittir

Aero Insta Ücretli Mi?

AeroInsta ekibi, Twitter Plus ve Whatsapp Plus da olduğu gibi yapmış oldukları bu uygulamayı da bedava olarak sunmakta. Hiçbir bedava olarak uygulamanın varlıklı özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanısıra AeroInsta ekibi, programların “daima parasızdır ve bedava kalacaktır” açıklamasını yapmakta. Gelirler, tamamiyle internet sitesinde bulunan reklamlar vasıtasıyla sağlanmaktadır. Ayrıca sizde Instagram Aero Son Sürüm yükleyerek eşi benzeri olmayan özelliklere haiz olabilirsiniz.

Instagram Plus Güncelleme Nasıl Yapılır?

Instagram Plus son versiyon gücelleme geldiğinde yapmanız ihtiyaç duyulan gene aynı şekilde Instagram Plus indir düğmesine tıklamak olacaktır. Çünkü Instagram Plus güncellendiği vakit bizde alt bölümde bulunana Instagram Plus indir linki güncelliyoruz ve sizlere aktüel linki sunuyoruz.

Instagram Plus Son Sürüm İndir (Her yeni güncellemede url yenileniyor! Son güncelleme bu sene itibariyle yapılmıştır!)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.