sv

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri

863 Okunma — 22 Şubat 2023 08:10
Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri – İkili ilişkilerde bazen taraflardan biri diğer tarafa karşı eski ilgisini kaybedebilir. Özellikle bu durum hem erkekler hem de kadınlar için aynı oranda görülebilmektedir. Bu alanda özellikle kadınlar ikili ilişkilerinde eşlerinin veya hayatında bulunan diğer kişilerin kendilerini olan ilgisini kaybedip kaybetmediğini erkeklerin gösterdiği bazı belirtiler aracılığıyla anlamayı hedeflemektedirler.

Bu noktada evli çiftler içerisinde kadınlar genellikle eşlerinin kendilerinden soğuduklarını veya kendilerine aynı ilgiyi duymadıklarını erkeklerin gösterdiği bazı spesifik tavırlar aracılığıyla anlamaktadırlar.

YouTube video

Karısını sevmeyen erkek belirtileri hem duygusal hem de davranışsal olarak ortaya çıkabilmektedir. Yaygın olarak görülen belirtiler şöyle sıralanabilir;

 • İlgisizlik,
 • Soğukluk,
 • İşkence,
 • Sosyal aktivitelerden kaçınma,
 • Karşı konuşma,
 • Sessizlik,
 • Depresyon,
 • Sosyal izolasyon,
 • Aşırı alkol veya uyuşturucu kullanımı,
 • Huzursuzluk,
 • Uyku bozuklukları,
 • Yeme bozuklukları,
 • Fiziksel şiddet.

Evli Mutsuz Erkek Nasıl Davranır?

Bir evlilikte mutsuz olan tarafın erkek olması halinde ortaya koydukları birçok farklı davranış söz konusu olmaktadır. Erkekler kadınlara göre mutsuz olduklarını veya karşılarındaki kişiyi sevmediklerini ya da artık onlara karşı herhangi bir şey hissetmediklerini çok daha rahat bir şekilde gösterebilmektedir.

Özellikle evli mutsuz erkek nasıl davranır? Sorusu eşlerinin bazı davranışlarından şüphelenen kadınlar tarafından merak edilmektedir.

Evli ve mutsuz olan erkekler çoğu zaman eşlerine karşı ilgisiz ve duygusal olarak uzak kalabilmektedirler. Bunun yanı sıra eşleriyle birlikte zaman geçirmek, sosyal aktivite yapmak veya yan yana bulunmak gibi durumlardan mümkün olduğunca uzak kalmaya çalışırlar.

Karısını sevmeyen erkek sözleri çoğu zaman ters konuşmalar ve eşlerinin kırıcı konuşmalar şeklinde ortaya çıkmaktadır.  Mutsuz erkekler bu şekilde huzursuzlukları da ifade etmektedirler. Ancak tam tersi olarak erkeklerin hiç konuşmaması, duygusal olarak kapalı olması veya sessiz kalması da eşlerini artık sevmediği anlamına gelmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Senet Karşılığı Borç Para Verilir

Ancak en belirgin etkiler arasında fiziksel şiddet ve alkol ya da uyuşturucu gibi maddelerin kullanımıdır. Erkekler özellikle kendi beyinlerini ve zihinlerini uyuşturucu etkiye sahip olan alkol ve diğer yasaklı maddelerin kullanımı ile yaşadıkları mutsuzluğu bastırmaya çalışmaktadırlar.

Sevmeyen erkek yatakta nasıl davranır? Sorusunun cevabı ise tam bir muammadır. Bazen gerçekten cinsel hayattan da uzaklaşırken bazen kendilerini düşündükleri için tüm ilgisizliklerini bir kenara bırakarak cinsel hayatlarını devam ettirmek isteyebilirler.

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri

Karısını Sevmeyen Erkek Neden Boşanmaz?

Karısını sevmeyen erkek neden boşanmaz? Sorusu da özellikle kadınların en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Birçok kişi madem beni sevmiyor neden benimle evli kalmaya devam ediyor diye merak edebilmektedir.

Bu noktada aslında erkeklerin yalnız kalma korkusu ortaya çıkmaktadır. Çoğu zaman eşlerinizi sevmeseler dahi artık hayatlarında yalnız kalmak istemedikleri veya cinsel hayatlarını devam ettirmek istedikleri için sevmediklerini eşleri ile evli kalmaya devam ederler.

Bu durumda sadece yalnız kalma korkusu değil bazen maddi gelir kaygısı veya toplumsal baskılarda erkeklerin boşanma fikrini düşünmelerini engelleyebilmektedir.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.