sv

Kedi Mari Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

781 Okunma — 10 Temmuz 2023 08:48

Şimdi sizlere son zamanların maksimum dört gözle beklenen isimlerinden biri olan Kedi Mari’den bahsedeceğiz. Bu yazıyı çok dikkatli okumalısınız ve Kedi Mari’nin kim bulunduğunu öğrenmelisiniz. Kedi Mari kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli?

İşte tüm bunlar kolaylıkla yanıt bulacaksınız. Eğer bilgileri merak ediyorsanız derhal okuyarak öğrenebilirsiniz.

Kedi Mari Kimdir? Ne İş Yapar?

Kedi Mari ismiyle malum Maria, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünde bitirmiştir. İsmi Maria’dır ama Türkiye’de daha fazla Melisa ismini kullanmak istiyor.

Kedi Mari daha fazla toplumsal medya üstündeki Photoshop ve İllüstratör ile yapmış olduğu çalışmalarla dikkat çekiyor.. Kedi Mari’nin tüm paylaşımları beğeniliyor ve toplumsal medya hesaplarında da binlerce fazla takip edeni var. Ayrıca Youtube kanalının da yaklaşık izlenme süresi olabildiğince iyi.

Bir süre Romanya’da yaşayan Kedi Mari, son zaman yayınladığı içeriklerle ve paylaşımlarla ön planda. Aynı zamanda Kedi Mari’nin reel adının ne olduğu da fazlasıyla merak ediliyor. Aslında yukarıda da bahsetmiş olduğumuz suretiyle aslolan adı Maria’dır. Fakat paylaşımlarını yaparken kullandığı isim ise Kedi Mari şeklindedir. Modellik hazırlamaya süren influencer takipçilerine çok yararlı içerikler hazırlıyor.

Kedi Mari Kaç Yaşında ve Nereli?

Bunlara ayrıca dört gözle beklenen ve araştırılan bir diğer mevzu da Kedi Mari kaç yaşlarında ve nereli sorularıdır. Şimdi birazcık da bu soruların cevaplarına bakalım.

Aslında Kedi Mari, 1996 senesinde yurt haricinde dünyaya gelmiştir ve şu anda 26 yaşındadır. Bir zamanlar şişman olan fenomen, daha sonrasında ciddi bir rejime girerek mevcut görünümünü kazanmıştır. Bu hususta da iyi mi yapmış olduğu fazlasıyla merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir;  Buse Terim Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

Aynı zamanda Kedi Mari, Romanyalı olduğu halde Türkiye’yi çok sevdiğini dile getiriyor. Buna ayrıca ülkede yaşamaktan saadet duyan fenomen paylaşımlarında da bunu sıklıkla dile getiriyor.

İşte sizlere tüm detaylarıyla Kedi Mari kimdir, ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli sorularının cevaplarını aktardık. Eğer Photoshop ve İllüstratör gibi uygulamaları merak ediyorsanız Kedi Mari’nin toplumsal medya hesabına bir bakabilirsiniz. Belki paylaşımları sizin de ilginizi çekebilir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.