sv

Kuruyemiş Markaları! En Kaliteli 10 Kuruyemiş Markası

1050 Okunma — 20 Mart 2023 09:38

Kuruyemiş markaları: Bu yazıyı sizler için hazırladım. Eğer kuruyemiş olmadan yapamıyorsanız ve bu tarz şeyleri da en kaliteli markalardan tercih ediyorsanız işte sizler için hazırladığım en kaliteli kuruyemiş markaları…

Bu yazıyı okuduktan sonrasında artık hangi markaları tercih etmeniz gerektiği konusu ile ilgili net bir kararınız olacak. İsterseniz her birini kontrol edin ve kararınızı verin. İşte en kaliteli kuruyemiş markaları.

1. Misso Foods

Misso Foods Gaziantep bölgesinde paket kuruyemiş üreten ve sayısız ürün çeşitliğiyle ihracat yapan bir kuruyemiş markasıdır. Başta Asya olmak suretiyle dünyanın bütün ülkelerine ihracat yapıyorlar desek yanlış olmaz. Buna ayrıca organik ürün gruplarındaki nitelik ise birçok firmada göremeyeceğiniz türden. Kuruyemiş sektöründe 15-20 senelik tecrübeye haiz bu firma ülkemizdeki en iyi üreticilerden yalnızca biridir.

2. The Squirrel Brand Co

9 kuruyemiş markasından ilk örneği dünyadan vermek istiyorum. Köklü bir firma olan The Squirrel Brand Co, mutlaka en kaliteli kuruyemiş markalarından birisidir. Farklı yörelere ait bademler, cevizler tedarik edebilen marka komplike kuruyemiş dendiğinde de akla ilk gelenlerden. Ayrıca bu marka, kuruyemiş alanında da gayet fazla yenilik yapmıştır.

3. Peyman Kuruyemiş

Bir öteki öneri edeceğim marka ise Peyman Kuruyemiş. 1995 senesinde Eskişehir’de kurulmuş olan marka o günden bugüne kuruyemiş sektöründe ciddi gelişme sağlamıştır. Aynı zamanda en kaliteli markalar içinde da yerini almıştır. Peyman markasının komplike kuruyemişlerini, cevizini, bademini, fındığını, çekirdeğini kolaylıkla bulabilirsiniz.

4. Tuğba Kuruyemiş

Tabi ki Tuğba Kuruyemiş. Türkiye genelinde maksimum şubeye haiz olan Tuğba Kuruyemiş, 1980 senesinde Aydın’da kurulmuştur. Kısa müddette büyüyen marka birçok kuruyemişi bulabilmeniz için bütün imkânları size sunuyor. Kuruyemişlerin dışında kahve ve lokum çeşitleri de bulunuyor. Bu yüzden Tuğba Kuruyemiş’e girdiğinizde aklınız karışabilir zira gayet fazla seçenek var.

İlginizi Çekebilir;  VDS (Sanal Sunucu) Nedir? VDS Kiralama! En İyi 5 VDS Markası

5. Kuruyemiş Borsası

Türkiye’deki en köklü ve kaliteli kuruyemiş markalarından bir öteki de Kuruyemiş Borsası’dır. Toptan satış yapan bir kuruyemiş platformu olan Kuruyemiş Borsası’nın asıl amacı tüketicinin harcamalarını en aza indirebilmektir. Asıl bölgeleri Ankara’da olan marka, toplu kuruyemiş almak isteyenler için mutlaka değerlendirilmesi ihtiyaç duyulan bir markadır. Geniş bir yelpazeye haiz bulunduğunu da görebilirsiniz.

6. Reekas Nuts Company

Şimdi kuruyemiş markaları içinde dünya çapında kaliteli olan bir öteki markadan bahsedeceğim: Reekas Nuts Company. Kaliforniya’da bulunan Reekas, gayet fazla çeşitte kuruyemiş sunuyor. Ayrıca coğrafi konumdan kaynaklı çoğu kuruyemiş üreticisine göre olabildiğince bereketli bir yerdeler. Bu sebeple de ürünleri son aşama kalitelidir ve mutlaka denenmesi gerekiyor.

7. The Nut Shop

Avusturalya kökenli bir firma olan The Nut Shop da olabildiğince kaliteli kuruyemişler sunuyor. 1939 senesinde kurulan marka, o günden itibaren aile firması olarak büyümeye devam eder ve günümüzde de global bir yere sahiptir. Badem, fıstık, ceviz, kaju ve macademia başlıca ürettikleri ürünlerdir. Her bir tanesi de bildiğiniz gibi sağlığa son aşama faydalı.

8. Özbeyoğlu Kuruyemiş

1950 senesinde kurulan kuruyemiş markası o günden bugüne gayet fazla isim değişikliği yaşamıştır. Saraçoğlu aile firması olarak kurulan marka günümüzde en kaliteli markalardan birisi haline gelmiştir. Global bir halde kuruyemiş ihracatı da yapan firma 10 bin ton kuruyemiş üretim kapasitesine haizdir ve bunun yanı sıra müşteri memnuniyetine de olabildiğince ehemmiyet veriyor. En kaliteli 9 kuruyemiş markasından biri olan Özbeyoğlu Kuruyemiş’i de deneyebilirsiniz.

9. Kardeşler Kuruyemiş

Üretici bir firma olan Kardeşler Kuruyemiş olabildiğince kaliteli mamüller sunan bir öteki marka. Zaman vakit kampanyalar düzenleyerek tüketicinin ilgisini çekmeyi de başarıyor. Bu markada aradığınız birçok kuruyemişi bulabilirsiniz. Fındık, fıstık, ceviz, badem ve daha nicesi… Ayrıca web sitesi üstünden de sipariş verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Bodrum Papatyası Nasıl Bir Çiçek? Bakımı Nasıl Yapılır?

10. Hacıbaba Kuruyemiş

Listenin sonunda da sizlere bir markadan daha bahsedeceğim. Hacıbaba Kuruyemiş de ülkemizde malum köklü markalardan birisidir. Burada istediğiniz birçok kuruyemişi bulabilirsiniz. Kuruyemişlerin yanı sıra kuru meyve, kahve ve lokum gibi mamüller de satıyor. Daha fazla malumat için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu markaları mutlaka değerlendirmenizi öneri ediyorum. Araştırarak ve deneyerek kararınızı verebilirsiniz. Böylece sıhhatli hayat için kaliteli kuruyemiş markalarını tercih edebileceksiniz. Sonuçta kuruyemiş tüketimi de dengeli ve derli toplu olduğunda sağlığa çok faydalı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.