sv

Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

1085 Okunma — 22 Şubat 2023 11:58

Sosyal medya hesaplarında oldukça fazla takipçisinin olmasıyla dikkat çeken Melis Ayça Değirmencioğlu maksimum dört gözle beklenen adlardan birisi. Bu yüzden biz de sizlerle Melis Ayça Değirmencioğlu kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli? Sorularının cevaplarını paylaşacağız. Eğer siz de merak ediyorsanız, derhal yazıyı okuyarak yanıtını öğrenebilirsiniz. İşte tüm detaylar…

Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir? Ne İş Yapar?

Melis Ayça Değirmencioğlu, uzun zamandır toplumsal medyada ön planda. Değirmencioğlu, Bilkent Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği mezunudur. Ayrıca Mad Bangz isimli kıyafet markasının da kurucusudur. Buna ayrıca bloggerlık da yapan Melis Ayça Değirmencioğlu, paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor.

Sosyal medyada şu anda 670 bin takip edeni bulunuyor. Eğer siz de bloglarını ve paylaşımlarını merak ediyorsanız derhal toplumsal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz.

Biraz da kurucusu olduğu Mad Bangz markasından bahsedelim. Bu marka, Melis Ayça Değirmencioğlu’nun kendi tasarladığı ürünleri satmaya başlamasıyla oluştu. 2015 senesinde da mamüller satışa sunulmaya başladı. T-shirtler de yüzde 100 pamuktan üretiliyor ve rahatlık sağlıyor.

Günümüzde moda influencerı şeklinde de malum bu işi yapıyor. Artık insanoğlu internetten alışveriş yapıyor ve malum markaların haricinde markaların arayışındalar. Bu sebeple de Değirmencioğlu’nun markası ön plana çıkıyor.

Melis Ayça Değirmencioğlu Kaç Yaşında ve Nereli?

Peki Melis Ayça Değirmencioğlu kaç yaşındadır ve nerelidir? 1989 senesinde doğan Melis Ayça Değirmencioğlu, şu anda 33 yaşındadır.

Sosyal medyayı oldukça etken kullanan influencer, tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Aslında kendi işini yapmak istemeyen ve birdenbire bu tasarımlarıyla alakalı çalışmalara başlayan Değirmencioğlu, harbiden işinde başarılı. Girişimiyle bir oldukça kişinin takdirini ve beğenisini de kazanıyor. Tabi aynı zamanda bloglarında da mühim bilgiler ve keyifli paylaşımlar aktarması da bu beğeniyi artırıyor.

İlginizi Çekebilir;  Anıl Altan Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

İşte sizlere son zaman dört gözle beklenen Melis Ayça Değirmencioğlu kimdir? Ne iş yapar? Nereli ve kaç yaşlarında gibi soruların cevaplarını verdik. Artık siz de dört gözle beklenen soruların cevaplarını biliyorsunuz. Markasını inceleyebilirsiniz ve tasarımlara bakabilirsiniz. Güncel olarak çalışmalarına süren influencer, hala birkaç projesi bulunduğunu da belirtiyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.