sv

Oyun Oynayarak Para Kazandıran Oyunlar Hangileridir?

1141 Okunma — 26 Ocak 2023 17:25

Oyunlar oynayarak para kazanmanıza destek olabilen programlar bulunduğunu biliyor muydunuz? 2021 ve 2022 yıllarında olduğu gibi bu yılda oyunlar ile para kazanmaya çalışan şahıs sayısı katlanarak artıyor.

Zaman ve emek harcayarak para kazanabileceğiniz birden fazla tatbik ve site bulunmaktadır. Bu yazımızda da bu site ve programlardan bahsetmeye çalışacağız.

Oyun Oyna Para Kazan

Para kazandıran oyunlar ile günümüz şartlarında harbiden para kazananlar var mı?  Bu soruya verebileceğimiz cevabın evet bulunduğunu ve bu kişilerin sayısının gün geçtikçe arttığını söyleyelim.

Oyun oynayarak kazanmaya çalışacağımız oyunlar, çevrimiçi olarak çevrimiçi girilebilen oyunlardır. Bu şekilleri kullanarak para kazanan yüzlerce şahıs bulunmakta.

Bu kişilerden bir bölümü kendisini oyunlar konusu ile ilgili ustalaşmış olarak tanımlamakta.  Günlük mesailerini oyunlar ile geçirerek ciddi denilebilecek miktarlarda para kazanmaya çalışan bu kişiler, artık iş olarak kendilerine oyunları görmekteler.

Oyun oynayarak para kazanma şekilleri artık bir eğlenceden çıkmış ve para kazandıran bir sektör haline gelmiştir. Lafı daha çok uzatmadan hangi oyunlar ile para kazanabileceğiniz mevzusuna geçiş hazırlamaya başlayalım.

Oyun Oynayarak Para Kazandıran Oyunlar

Gamee Oyun Oyna Para Kazan

Gamee para kazandıran bir mobil oyundur.  Video oynatarak oyunculara para kazanmanın yollarını göstermeye çalışır. Uygulama kullanıcılara bedava olarak sunulmaktadır.

Uygulamayı kullanan oyuncular platform içinden ücretli rastgele bir ürün satın alamamaktadırlar. Bu yönüyle oyuncuların ilerlemek için emek masrafları gerekmektedir.

Gamee ile Para Nasıl Kazanılmaktadır?

Gamee ile para kazanmaya adım atmak için aşağıda sıralama olarak sunduğumuz İşlemlerin yapılması gerekmekte:

    • Oyunda bulunan günlük bonuslar toplanmalıdır. Bu bonuslar 24 saatte bir yenilenir ve giriş yapılması durumunda günlük olarak oyunculara dağıtılır.
    • Şans oyunlarını katılarak ekstra puanlar kazanılabilir.  Şans oyunları 4 saatte bir yenilenir.
    • Oyun içinde bulunan çarkı çevirerek Şans puanınızı alabilirsiniz,
    • Loto Jackpot’a Katılarak 10.000 dolara kadar ödül şansını yakalayın,

Hentropia Universe

Hentropia Universe Kullanıcılarına video oyunları izleyerek ve oyunlar oynayarak para kazanma imkanları sunmaya çalışıyor.

Oyun severler için oyun oynamak ve oynarken kazanmak sevdikleri bir işi yapmak demektir. Hentropia Universe ile kullanıcılar oyunlar oynamakta ve oynadığı oyunlardan para kazanmaktadırlar.  Bu açıdan baktığımızda kullananların sevdikleri bir işle para kazandıklarını görebilmekteyiz.

Entropia Universe ile Nasıl Kazanılıyor?

Hentropia Universe Ile kazanmak basit olmasıyla birlikte sabır gerektiren bir süreç içerir.  Oyuncuların bu uygulamayı kullanırken Emek masrafları ve bu emeğin karşılığını sabırla beklemeleri kazanmak için bir şarttır.

Sabırsız kişiler Entropia Universe  ve aynısı oyunlardan maalesef hızlıca sıkılmaktadırlar. Profesyonel oyunculuğa giden yolda oyuncular içinde ki en büyük ayrım sanıyoruz ki sabır etkenidir.

Gem Drop – Make Money

Gem Drop WinR Games tarafınca üretilmiş Oyunculara para kazanma imkânı sunan bir diğer tatbik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Platform gene winR Games tarafınca üretilen toy Town ve Big Time Cash oyunlarına genel yapısı ile olabildiğince benzemektedir. Bu oyunları Aşina olan kişiler için Gem Drop oyun mantığını kavramak son aşama kolaydır.

Kullanıcı yorumlarına göre oyun son aşama kesintisiz görünmekte.  Aynı zamanda oyun severlerin oyunun içinde zaman geçirirken dönemin iyi mi aktığını anlayamadıkları anlatım edilmiş.  Bu durumda Gem Drop için beğenilen bir oyun olduğu düşüncesini oluşturmakta.

Geleneksel şeker oyununa benzeyen bir resim sunan Gem Drop oyuna ekstra olarak kendisine orijinal bir hava katmış.

Oyun içinde renkleri aynı olan şekiller yan yana dizerek en hızlıca ekranda en üstte yer edinen baloncuk patlatılmaya çalışılmaktadır.

Real Money

Real Money oyun severlere boş zamanlarını değerlendirecekleri keyifli bir ortam sunmaya çalıştığını görebilmekteyiz. Platform kullanıcılarına aynısı programlardan değişik olarak oyun parası sunmakta. Bu oyun parasına altın coin adı verilmiş.

Platformda belirtilen eşik ödeme sınırına altın coin olarak ulaşmanız durumunda reel paraya çevirerek ödeme talebinde bulunabilmektesiniz. Bu yönüyle Real Money para kazandıran oyunlar kategorisinde değerlendirilmektedir.

Real Money Kazanmaya adım atmak için programa indirmeli mobil telefonunuza kurarak kayıt işlemlerini gerçekleştir.  Uygulamada oyuncudan toplayabildiği kadar altın coin toplaması isteniyor.

Kazanılan altın koyunların ödeme eşiğine kavuşması durumunda Nakit paraya çevrilerek hesaba aktarım işlemleri gerçekleştirilebilmekte olduğu tatbik içinde belirtilmiştir. Kullanıcı kazanmak için ödeme eşiğini geçmeli ve altın coinlerini hesabına aktarım etmelidir.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.