sv

Özge Özder Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

941 Okunma — 26 Nisan 2023 17:55

Özge Özder Kimdir? Hem toplumsal medyada hem Youtube’da hem de televizyonda karşımıza çıkan Özge Özder kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli? Şimdi sizlere tüm detaylarıyla bu problemin yanıtını vereceğiz.

Özge Özder birden fazla dizi ve filmimizde rol almıştır. Buna ek şeklinde de eşiyle yapmış olduğu düetlerle de ön plana çıkıyor. Haydi şimdi gelin hep beraber soruların cevaplarına bir bakalım.

Özge Özder Kimdir? Ne İş Yapar?

Son vakit Mucize Doktor ve oradan da Sadakat dizisinde boy yayınlayan Özge Özder, liseyi Özel Yükseliş Koljei’nde öğrenim görmüştür ve tiyatro hazırlamaya başlamıştır. Sonrasında da televizyonda ilk dizisi olan Haziran Gecesi ile seyircilerin karşısına çıktı. Ama uzun seneler süresince tiyatro hazırlamaya devam etmiştir.

Bunlardan da ilkin Özge Özder, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünü burslu olarak, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü de yüksek dereceyle kazandı.

Ayrıca rol almış olduğu dizileri de şöyle sıralayabiliriz: Umutsuz Ev Kadınları, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Mucize Doktor, Jet Sosyete, Sadakatsiz… Bunlara ayrıca 2018 senesinde Sinan Güleryüz ile evliliğe ilk adımını atmıştır ve 2021 senesinde da kızı Luna Güleryüz dünyaya gelmiştir.

Özge Özder Kaç Yaşında ve Nereli?

Hayat hikayesi ve kariyerini göz önünde bulundurduğumuzda Özge Özder’in kaç yaşlarında ve nereli bulunduğunu da sizlerle paylaşalım. Özge Özder, 1978 senesinde Ankara’da doğmuştur. Eğitimine de orada başlayan Özge Özder, sonra sınavlara girerek tiyatroya yöneldi.

Bunların yanı sıra Özge Özder, eşi Sinan Güleryüz ile şarkı da söylüyor, yaptıkları düetleri de internetten takip edebilirsiniz. Gösterdiği performanslarla beğeni toplayan oyuncu her girmiş olduğu rolün hakkını da veriyor. Çocuğu nedeniyle bir müddet ekranlardan uzak kalan Özge Özder, doğum yaptıktan sonra, yeniden Sadakatsiz dizisiyle monitör karşısına geçmiştir.

İlginizi Çekebilir;  Damla Altun Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

Şu anda 44 yaşlarında olan oyuncu, yaşını da göstermiyor. Her vakit genç görünüyor ve başarılı olmasını da devam ettiriyor.

İşte sizlere bilmeniz ihtiyaç duyulan tüm detayları aktardık. Özge Özder kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli gibi soruların cevaplarını paylaştık. Siz de toplumsal medya hesaplarından oyuncuyu takip edebilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.