sv

Selçuk Büyük Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

1003 Okunma — 03 Nisan 2023 12:13

Sosyal medya fenomeni Selçuk Büyük kimdir? Biliyor musunuz? Son zaman kesinlikle toplumsal mecralarda karşımıza çıkan bir isim oldu. Şimdi sizlere tüm detaylarıyla Selçuk Büyük kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli gibi soruların cevaplarını aktaracağız. Aslında yazıyı okudukça siz de bu şahsa daha ilkin toplumsal medyada muadil gelmiş olabileceğinizi ayrım edebilirsiniz. İşte detaylar!!!

Selçuk Büyük Kimdir? Ne İş Yapar?

Selçuk Büyük son zamanların maksimum malum toplumsal medya fenomenlerinden birisidir. Anneannesi ile çekmiş olduğu keyifli videolarla biliniyor. Bu videolar ile de takip edenleri tarafınca beğeniyle takip ediliyor.

Annesi, ninesi ve kız kardeşiyle yaşayan Selçuk Büyük, 3 yaşına kadar ninesi ile yaşamış. Esenler Neyyir Turhan İlköğretim Okulu’nda eğitime başlayan fenomen, daha sonrasında bilişim teknolojisi bölümünde okumuştur. Ardından Ordu Üniversitesi’nde Bilgisayar Programcılığı Ön lisans kısmına başlayarak, bu kısmı 19 Mayıs Üniversitesi’nde bitirmiştir.

Eğitim yaşamı birazcık geçişli olan Selçuk Büyük, şu anda Instagram, TikTok ve Youtube kanallarında fazlasıyla etken ve beğeni toplamaya da devam ediyor. Hatta Türkiye’nin en süratli ve en iyi çıkış yapan fenomeni şeklinde de biliniyor. Kariyer hedefi ise kuvvetli senaryoları olan projelerde oyunculuk yapmak.

Selçuk Büyük Kaç Yaşında ve Nereli?

İş, eğitim ve kariyer hayatından bahsettik. Peki Selçuk Büyük kaç yaşlarında ve nereli? Aslında bir çok şahıs de bu soruların cevaplarını merak ediyor. Hemen bu soruları da cevaplandıralım ve merakınızı giderelim, öyle değil mi?

Selçuk Büyük Diyarbakır doğumludur ve doğum yılı da 1994’tür. Yani şu anda 28 yaşındadır. Fakat yaşına karşın elde etmiş olduğu gelir de olabildiğince iyidir. Çünkü her sayfasında fazlasıyla takip edeni var ve içerikleri de beğenilmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir;  Elvin Levinler Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

Instagram hesabında da şu anda 2 milyondan fazla takip edeni bulunuyor. Buna ayrıca Youtube kanalında da 1,53 milyon kadar abonesi var.

Eğer siz de bu fenomenin iyi mi içerikler paylaştığını merak ediyorsanız ve seyretmek istiyorsanız resmi hesaplarına bakabilirsiniz. Böylece hem içeriklerini araştırma fırsatınız olacaktır hem de daha ilkin tanımıyorsanız, yeni birini tanımış olacaksınız. Tabi bu tamamiyle sizin seçiminiz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.