sv

Selma Çiçekdal Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

819 Okunma — 18 Haziran 2023 09:07

Selma Çiçekdal kimdir? İnternet ortamında birden fazla isim ünleniyor. Aynı zamanda bu kişiler bloglarla, Youtube videolarıyla ya da toplumsal medya paylaşımlarıyla beraber adından laf ettiriyor ve birden fazla şahıs tarafınca beğeniliyor. Buna ayrıca yeni yeni adlar öğrenmeye başlıyoruz. Peki Selma Çiçekdal kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli? Sorularının cevaplarını biliyor musunuz? İşte şimdi bu soruyla alakalı bilmeniz ihtiyaç duyulan her şeyi anlatacağız. Hemen okuyarak öğrenebilirsiniz.

Selma Çiçekdal Kimdir? Ne İş Yapar?

Aslında öteki bloggerlara göre Selma Çiçekdal hakkında malumat bulmak daha kolay. Çünkü hayatıyla alakalı oldukça fazla malumat yer alıyor. Şimdi size bunlardan birkaçını aktaracağız.

Sema Çiçekdal, genellikle ninesi ile büyümüştür ve muhacir bir aileden geldiği için de Türkçe’yi oldukça sonra konuşmayı öğrenmiştir. Buna ayrıca anaokuluna Samsun’da başlayan Çiçekdal, Bakü’ye geri dönmek mecburiyetinde kalmıştır ve ilkokulu da orada okumuştur. 2. Sınıfta devam ederken yeniden Türkiye’ye dönüp eğitimine burada devam etmiştir.

Bütün bu bilgilerin yanı sıra liseyi açıktan okumuştur, İngilizce ve Rusça biliyor.

Ardından Selma Çiçekdal, Beykent Üniversitesi’nde öğrenim görmüştür ve İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirmiştir. Bu kısmı de yüzde 50 burslu olarak bitirmiştir.

Çocukken oyuncu olmak isteyen blogger aslında internette paylaşımlarıyla adından laf ettirmeye başladı. Youtube kanalını 2013 senesinde açmıştır ve o günden beri takipçilerinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Saç, makyaj ve güzellik gibi mevzularda içerikler hazırlıyor.

Selma Çiçekdal Kaç Yaşında ve Nereli?

Şimdi gelelim bir öteki mühim konuya. Selma Çiçekdal kaç yaşlarında ve nereli? Aslında bu problemin yanıtı birazcık uzundur fakat sizlere özetlemek gerekirse özetleyelim.

İlginizi Çekebilir;  Özge Özder Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

Selma Çiçekdal’ın ailesi İran’dan Gürcistan’a göçmüştür. Bir devre Azerbaycan’da yaşayan Selma Çiçekdal daha sonra annesinin yanına Türkiye’ye dönmüştür. Ayrıca Selma Çiçekdal 1993 senesinde Trabzon’da doğmuştur. Yani şu anda 29 yaşındadır.

Görüldüğü suretiyle Selma Çiçekdal fazlasıyla aboneye haiz hoş içerikler üreten bir kanala sahip. Bu kanalı ile birden fazla şahsa ulaşıyor ve kim bilir onların hayatlarına dokunuyor. Eğer siz de merak ediyorsanız toplumsal medya hesaplarından Selma Çiçekdal’ı araştırabilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.