sv

Shakira’nın Bile Aldatıldığı Bu Dünyada Bize Neler Yapmazlar Diyenlere!

1208 Okunma — 17 Ocak 2023 14:26

Shakira’nın Bile Aldatıldığı Bu Dünyada Bize Neler Yapmazlar Diyenlere!

46 yaşındaki güzel şarkıcı Shakira, özellikle 90’lı yılların sonunda büyük ses getirerek geniş bir hayran kitlesine sahip olmayı başardı. 2010 Fifa Dünya Kupasında seslendirdiği ve dünya kupasının en çok satılan şarkısı olan ‘Waka Waka’ ile klibindeki Latin ve Arap karışımı figürleri çok konuşulmuştu. Kolombiya doğumlu olan Shakira, sesinin yanı sıra dansları ve şarkı sözleriyle de takipçilerinin beğenisini halen toplamaya devam ediyor.

2011 yılında Shakira ile ünlü futbolcu Gerard Pique arasında aşk filizleri açmaya başlamıştı. 12 yıllık ilişkileri boyunca 2 çocuk sahibi olan çift, evlilik kararının iki tarafı da korkuttuğunu düşünerek ilişkilerini birer imza ile sınırlandırmak istememişti.

Sosyal Medya Yalanları..

Mutlu ve güzel giden 12 yıllık ilişkilerinde çift ile ilgili bazı yalan haberler de ortaya atılmıştı. Önceki senelerde futbolcunun takım arkadaşı olan Pablo Martín Páez Gavira’nın annesi ile bir ilişki yaşadığı haberi yayılan Pique’nin böyle bir beraberliği bulunmadığı ortaya çıktı.

İspanyol Futbolcu Pique’nin İhanet Rüzgarı

Shakira ile İspanyol futbolcu Pique geçtiğimiz yıl büyük bir skandal ile ilişkilerini noktalamak zorunda kaldı. Güney Amerikalı şarkıcı Shakira’nın ihanet rüzgarları esen ilişkisini bitirirken ne kadar üzgün olduğu basının gözünden kaçmadı. 12 yıllık ilişkisini bitirmeyi kabullenemeyen Shakira, bir süre sessizliğini bozmadı. Hem aldatıp hem de Shakira’yı terk eden Pique, önce İspanyol basınından sonra da Türk basınından birçok tepki aldı.

Barcelona’nın yıldız ismi Pique kendisinden oldukça küçük olan bir kadınla aşk yaşamaya başladı. Güzel şarkıcı Shakira, kariyerini sevgilisi Pique için ikinci plana attığını ve onun için çok fedakarlıklar yaptığını röportajlarında anlattı. Bu ihanetten sadece kendisinin değil çocukları Milan ve Sasha’nın da çok etkilendiğini dile getiren şarkıcı, sıradan bir ayrılık yaşamadıkları için yeni yeni toparlanabildiğini de ekledi.

İlginizi Çekebilir;  Eğitime Yarıyıl Tatili Cuma Günü Geliyor!

Şarkıcının Elle Dergisine yaptığı konuşmada bu dönemi hayatının en karanlık dönemi olarak anlatan Shakira, çocukları için endişeli olduğunu söyleyerek göğsünde hissettiği bu yükün hafiflemesini bekleyip önüne bakmaktan başka çaresi olmadığını da belirtti. Evinin önünden ayrılmayan magazin ekiplerinin de onu çok rahatsız ettiğini ve bu durumun çocuklarına oldukça olumsuz şekilde yansıdığını ekledi.

Şarkıcı sevgilisiyle aşk yaşadığı kadını suçüstü yakalayarak bu ihaneti kanıtlamış oldu. Peki Shakira eski sevgilisi Pique’nin onu aldattığını nasıl anladı? Verdiği konserler nedeniyle sürekli şehir ve ülke dışında olan şarkıcı, evlerinde bulunan reçel kavanozunun sürekli olarak azaldığını fark etti. Shakira’nın sevgilisi Pique bu reçelden nefret ederdi ve her evden ayrıldığında biten reçel kavanozu Shakira’yı şüphelendirdi. Aldatma iddiaları ortaya atıldıktan sonra ise Pique’nin yeni sevgilisi olan sarışın güzel Clara Chia ‘nın defalarca kez çiftin evinde bulunduğu ortaya çıktı.

Shakira yaşadığı ihanete karşılık içinde bir çok gönderme olan bir şarkı yaparak hem eski sevgilisi Pique’ye hem de genç sevgilisine iğnelemelerde bulundu. İşte Shakira’nın yazdığı Out of Your League (Dengim Değilsin) şarkısında dinlenme rekorları kıran sözler;

‘Sana geri dönmeyeceğim, benim için ağlama ya da bana yalvarma

Seni eleştirmelerinin benim hatam olmadığını anladım.

Sadece müzik yapıyorum, bu seni rahatsız ediyorsa üzgünüm.

Beni kırdığını düşünüyorsun ama beni daha güçlü yaptın.

Kadınlar artık ağlamıyor, bunu kazanca dönüştürüyor.

Yedeğim olduğu varsayılan kişiyle sana iyi şanslar dilerim.

Sana ne olduğunu bilmiyorum bile.

O kadar tuhafsın ki seni tanıyamıyorum bile.

Ben iki tane 22’lik kıza değerim.

Bir Ferrari’yi bir Twingo ile takas ettin.

Bir Rolex’i bir Casio ile takas ettin.’

Bir dinleyenin tekrar tekrar dinlediği ve müzik listelerinde ilk sıralara çıkan Dengim Değilsin şarkısına karşılık Pique’de kayıtsız kalmadı ve yeni sevgilisiyle kendisine söylenen bu sözlere karşılık verdi.

İlginizi Çekebilir;  Yapay Zekada Son Gelişme ‘Dijital Stil Danışmanı’

Bir televizyon programına konuk olan futbolcu Casio saatini göstererek ‘Casio muhteşem bir saat. Bir kere alınca ömür boyu kullanırsın’ şeklindeki cümleleriyle hem şarkıyı dinlediğini hem de Shakira’ya karşılık verdiğini göstermiş oldu. Yetmezmiş gibi bir de son model Ferrari aracından inerek beyaz bir Twingo model arabaya bindiği videoyu yayınladı. Şarkısına karşılık bu yanıtları alan Shakira henüz bir cevap vermedi. Gözler aldatılan güzel şarkıcımız Shakira’nın üzerinde..

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.