sv

Survivor 2023 TV8 Ekranlarında Seyircisiyle Buluştu!

1265 Okunma — 17 Ocak 2023 14:21
Survivor 2023 TV8 Ekranlarında Seyircisiyle Buluştu! TV8 kanalında yayınlanan MasterChef yarışmasının final bölümünün ardından kazanan isim Metin Yavuz oldu. Bolu’lu Metin Yavuz programdan birincilik kupasını ve lüks otomobil hediyesini alarak ekranlara veda ederken, Survivor yeni sezonuyla 15 Ocak’ta başlayacağını duyurdu.

Survivor 2023 TV8 Ekranlarında Seyircisiyle Buluştu!

TV8 kanalında yayınlanan MasterChef yarışmasının final bölümünün ardından kazanan isim Metin Yavuz oldu. Bolu’lu Metin Yavuz programdan birincilik kupasını ve lüks otomobil hediyesini alarak ekranlara veda ederken, Survivor yeni sezonuyla 15 Ocak’ta başlayacağını duyurdu.

2006 yılından beri Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan yarışmalarda her sene olduğu gibi Survivor 2023’de de iyi olanın kazanacağı zorlu parkurlar yarışmacılar için özenle hazırlandı. Acun Medya bu yıl diğer sezonlardan farklı olarak akıl oyunlarının da eklendiği parkurlarda hem fiziksel gücün hem de zekanın rol oynadığı bir rekabete tanıklık etmemizi sağlayacak.

Survivor 2023 yine çarpıcı yarışmalarla, ödül ve dokunulmazlık oyunlarıyla izleyenleri ekranlara kilitlerken, bu sene de Survivor 2023’ün sunucusu eski yarışmacı Murat Ceylan oldu.

Ünlü yarışmacılarla gönüllü yarışmacıların bulunduğu kadroya bu sene bir yenilik getirilerek Fenomenler de eklendi. Fenomenler, ünlüler ve gönüllüler takımlarına eşit bir şekilde paylaştırılarak kıyasıya rekabetin ilk adımı atılmış oldu. Acun Ilıcalı bu sene Survivor 2023 kadrosunda aşağıdaki isimlere yer verdi;

Ünlüler
Zeynep Alkan

Hatay doğumlu Zeynep Alkan 25 yaşında. Çeşitli projelerde yer alan güzel oyuncu, babası Hamdi Alkan’la da film ve dizilerde oynadı.

Aysu Keskin

Başarılı basketbolcu Keskin, 33 yaşındadır. Tam adı Saadet Aysu Keskin olan ünlüler yarışmacısı, iddialı duruşuyla hedefinin birincilik olduğunu söylemekten kaçınmıyor.

Ümit Erdim

15 Haziran 1985 yılında dünyaya gelen Ümit Erdim, sayısız projede yer alan başarılı oyuncularımız arasındadır. 38 yaşındaki Erdim, iki kız çocuğunu geride bırakarak Survivor ünlüler takımına dahil olmuştur.

Yusuf Güney

39 yaşındaki şarkıcı Yusuf Güney, Survivor’a gelerek kendini kanıtlamaya çalışan isimler arasında yer alıyor. Birçok albümü bulunan Güney, yarışmada da iddialı olduğunu dile getiriyor.

İlginizi Çekebilir;  2023 En Düşük Konut Kredi Oranları

Cansu Tuman

Oyunculuğu ile tanınan Tuman, aslen İstanbullu. 29 yaşında Survivor’a katılan Cansu Tuman’ın şimdiden takım oyunlarındaki başarısını görebiliyor, final koltuğuna oturmasını bekliyoruz.

Barış Telli

Elim bir kaza sonucu sağ bacağını kaybeden Barış Telli, hiçbir şeyin kendisine engel olamayacağını göstermek için Survivor’da hayatta kalma mücadelesi için yarışıyor. 34 yaşındaki yarışmacı ünlüler takımının gözdelerinden.

Berdan Mardini

Diyarbakır doğumlu yarışmacı başarılı ses sanatçılarımızdan. Ünlüler takımında yer alan 45 yaşındaki  Mardini, Survivor’da kendini denemek istiyor.

Murat Eken

Çok Güzel Hareketler Bunlar eğlence programıyla uzun bir süre ekranlardan seyrettiğimiz Murat Eken 43 yaşında. Birçok dizi ve filmde de rol alan Eken, bu sene Survivor 2023 ile ekranlara geri dönüyor.

Seçkin Piriler

Sunucu, manken ve oyuncu kimliğiyle tanınan Piriler, ‘Elite Model Look’ yarışmacısının da ikincisi. Güzel yarışmacı Seçkin Piriler 43 yaşında ve ada şartlarına şimdiden uyum sağlamış gözüküyor.

Gönüllüler

Aziz Ozan Dilber

Avukatlık mesleği yapan Aziz Ozan Dilber 27 yaşındadır. Dominik’teki yarışmaya katılmayı çok istediğini söyleyen Dilber’in bireysel oyunlarda öne çıkacağı görülüyor.

Asena Demirbağ

Adnan Menderes Üniversitesi’nden mezun olan Asena Demirbağ, bir dönem beraber olduğu futbolcu Ahmet Dursun’la yollarını yeni ayırmıştı. 26 yaşındaki güzel yarışmacı kişisel antrenörlük ve pilates eğitmenliği yaparak hayatını sürdürüyor.

Gizem Avcı

‘Doğadaki ilk kanun ya av olursun ya avcı. Ben Gizem Avcı’ sözleriyle Survivor yarışmasına katılan Ispartalı yarışmacının asıl mesleği avukattır. 27 yaşındaki Gizem, gönüllüler ekibinde yer alıyor.

Özgür Tetik

Amatör basketbolcu Özgür Tetik 48 yaşında Survivor’a katılmaya karar verdi. Aslen Yalova’lı olan Tetik, uzun yıllardır kuvvet antrenörlüğü yapıyor.

Tunga Sayan

Amerikan futbolu ve basketbol alanlarına meraklı Tunga, ‘Buraya kamp yapmaya değil Survivor olmaya geldim’ sözleriyle gönüllüler kadrosuna dahil olmuştur.

İlginizi Çekebilir;  Servet Operasyonu Gündem Oldu

Kardelen Kalender

İstanbul’da yaşayan Kalender, pilates ve fitness alanlarında kendini geliştirmiştir. Kardelen bu yılki gönüllüler takımında yer alan kadın yarışmacılardan biridir.

Walison Fonseca

34 yaşındaki yakışıklı yarışmacı, bir önceki sezon MasterChef’teki başarısıyla gönülleri fethetmeyi başarmıştı. Şansını Survivor’dan yana denemek isteyen Brezilya’lı yarışmacıya desteklerimizi iletiyoruz.

Osman Can

Futbolla ilgilenen Osman Can, 29 yaşındadır. Yakışıklı yarışmacı Can, Survivor’un 2023 sezonuna seçilen ilk isimlerden.

Aleyna Elibol

Oyuncu ve sosyal medya fenomeni olan Aleyna, aynı zamanda İzmirlidir. 27 yaşındaki yarışmacıya Dominik yolculuğunda başarılar dileriz.

Fenomenler

Alper Rende

Beykent Üniversitesi’nden mezun olan Alper Rende, aslen İzmit doğumludur. İstanbul’da yaşayan 28 yaşındaki Rende, Vine uygulaması ve sosyal medya kanallarından elde ettiği ün ile Survivor 2023 Fenomen adayları arasında yer almıştır.

Halil İbrahim Göker

Üniversite dönemlerinden itibaren sosyal medyanın içinde olan Halil İbrahim Göker, eğlenceli içerikleriyle binlerce takipçi kazanmıştır. 31 yaşındaki yarışmacı Göker, Survivor macerasını ‘ya kasabaya bir yabancı gelir ya da kahraman bir yolculuğa çıkar’ şeklindeki yorumuyla başlattı.

Buse Plan

1995 doğumlu Buse Plan, Yeni Medya bölümünü (Kadir Has Üniversitesi) bitirdikten sosyal medyada fenomen olmaya başlamıştır. 28 yaşındaki Buse, sosyal medyanın dışında farklı serüvenlerde de bulunmak istediği için Survivor’e başvurduğunu belirtti.

Ümit Kürşat Yalçınkaya

24 yaşındaki Kürşat, Juan lakabıyla tanınmaktadır. Artvin’li olan Kürşat Juan, müzisyendir. YouTube ve Tiktok programlarıyla da tanınmış takımın en genç yarışmacıları arasındadır.

Chaby Han

Güney Koreli Chaby Han, 15 Haziran 1992 doğumludur. 31 yaşındaki Chaby, YouTube ile başladığı kariyerine Survivor’a katılarak farklı bir yön katmayı hedeflemektedir.

Elanur Pat

23 yaşında Yalova Üniversitesi’nden mezun olan Elanur Pat, Survivor’un en genç yarışmacısı. Bela şarkısıyla ünlenen Elanur, pop kategorisinde çıkardığı şarkılarla müzik dünyasında da konuşulan bir isim haline gelmiştir.

İlginizi Çekebilir;  Bayraktar Kızılemma İlk Uçuş Anı

Halkın sms oylarıyla birinciyi belirlediği Survivor yarışmasında Dominik adalarının zorlu şartları hüküm sürüyor. Adayların performansları göz önünde bulundurularak yapılan elemelerle asil kadro oluşturuluyor. Birbirinden renkli yarışmacıların yer aldığı televizyon programı Survivor 2023’te bölüm başına alınan ücretler de oldukça fazla konuşuldu. Gelin Survivor yarışmacılarının aldıkları ücretlere bir göz atalım;

Murat Eken: 50 bin ₺

Ümit Erdim: 60 bin ₺

Yusuf Güney: 95 bin ₺

Berdan Mardini: 180 bin ₺

Seçkin Piriler: 30 bin ₺

Zeynep Alkan: 30 bin ₺

Barış Telli: 30 bin ₺

Halil İbrahim Göker: 45 bin ₺

Alper Rende: 45 bin ₺

Elanur Pat: 45 bin ₺

Chaby Han: 45 bin ₺

Kürşat Yuan: 45 bin ₺

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.