sv

Twitter Plus Özellikleri! Twitter Plus Nedir? APK Dosyası İndir!

1203 Okunma — 28 Ocak 2023 14:00

Günümüzün en tanınmış toplumsal medya platformlarından biri olan Twitter’ın Plus sürümü yayınlandı. Twitter Plus ile oldukça daha değişik özelliklere haiz olarak platformu kullanabilmektesiniz. Ayrıca Twitter Plus Özellikleri ile sizlerde hesabınıza yeni özellikler ve renkler katacaksınız. Aero Twitter, Twitter Aero indir ve Twitter Plus apk indir bu yazımızda.

Twitter Plus ve Twitter Aero Uyarı

Twitter Plus apk, Twitter Aero ve Aero Twitter gibi uygulamalar, Twitter’ın değiştirilmiş versiyonlarıdır. Uygulamalar üçüncü taraflarca geliştirilmiştir. İndirip kullanmanız sizin sorumluluğunuzdadır. İndirip ve kullandığınız üçüncü taraf Twitter uygulamalarından doğan Twitter Hizmet Şartlarının İhlalinden sitemiz mutlaka görevli tutulamaz. Twitter Plus Özellikleri sizi şok edecek ve kullanım şartlarınızı kolaylaştıracak.”

Yukarıdaki uyarıyı yaptıktan sonrasında mevzumuza dönebiliriz. Twitter plus apk indir, Twitter plus indir, Twitter aero indir gibi aramalar yaparak bu mevzu ile ilgili malumat edinmek isteyenler için ilaveten bu yazıyı oluşturmaya karar verdik.

Twitter Plus Özellikleri

  • 9 tane renk seçeneği.
  • Fleets’leri gördüğünü gizleme.
  • Keşfet sekmesindeki afişlerin/etkinliklerin resim ve yazılarını kaldırma.
  • Mesaj yazdığını gizleme.
  • Mesajları okuduğunu gizleyebilirsin.
  • Yazıyor bilgisini gizleme.

Twitter Plus apk da bu biçim birbirinden hoş özellikler mevcut. Bunun yanısıra sizler de Twitter Aero kullanarak bu özelliklerin her birine ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca yeni gelecek özelliklerden de yaralanma imkanınız mevcuttur.

Twitter Plus/Twitter Aero Ücretli mi?

Twitter Plus kurucuları, Instagram Plus ve WhatsApp Plus olduğu gibi uygulamalarını bedava sunmakta. Bu sayede sizlerde hiç bir bedava olarak uygulamanın özelliklerinden ve ayrıcalıklarından faydalana bileceksiniz.

İlginizi Çekebilir;  Vibes Ne Demek? Vibe Almak ve Good Vibes Ne Demek?

Twitter Plus Apk Hangi Verileri Topluyor?

Verilerin için yaşadığın endişeyi anlayabiliyoruz. Aero Twitter, hesabına ya da aletine dair rastgele bir veri toplamaz, hatta Twitter’ın da sana dair birtakım verileri toplamasının önüne geçer.

Bu Uygulama Twitter Hesabıma Zarar Verir mi?

Hayır. Twitter Plus apk, Twitter hesabına rastgele bir zarar vermez. Bunun yanısıra bu görüş uygulamanın yapımcılarına aittir.

Twitter Plus iOS/iPhone Oluyor mu?

Çoğu şahıs bu duruma üzülüyor ama Twitter Plus bir apk dosya olduğundan kaynaklı yalnızca android cihazınıza indirebilirsiniz. Elinizde bulunan android telefon ya da android tablete indirip kullanabilirsiniz.

Twitter Plus Nasıl İndirilir?

Öncelikle Twitter Plus özellikleri denetim ediniz. Sonrasında özellikler hoşunuza gittiyse yapmanız ihtiyaç duyulan ilk şey alt bölümde bulunan Twitter Plus apk indir düğmesine tıklamak. Açılan sayfadan bedava ve reklamsız bir halde Twitter Aero indirme prosedürünü gerçekleştirebileceksiniz.

Twitter Plus apk indir (Güncelleme geldiği zaman bağlantılar yenilenmekte!)

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.