sv

Whatsapp Aero Nedir? Özellikleri! Whatsapp Aero İndir

1163 Okunma — 13 Şubat 2023 02:08

WhatsApp aero nedir? Günümüzde neredeyse her telefonda bulunan mesajlaşma ve görüntülü konferans uygulaması olan Whatsapp’ı biliyorsunuzdur. Bu yazımızda sizlere Whatsapp aero apk ve Whatsapp aero indir ve Whatsapp aero Özellikleri ile ilgili malumat vereceğiz. Ayrıca Whatsapp aero nedir onu da anlatacağız.

Whatsapp aero apk, uygulamanın içeriğini daha sade ve kullanımı kolay hale getirirken gelişmiş özellikleri ile de kullanıcılara kaliteli hizmet sunmakta. Bu Whatsapp aero halini sizlere tanıtmadan ve Whatsapp aero indirme linkini paylaşmadan mutlaka bir uyarıda bulunmak zorundayız.

Whatsapp Aero Apk İndir !UYARI!

Whatsapp’ın düzgüsel versiyonunu silmeden ilkin konuşmalarınızı mutlaka yedekleyin ve o şekilde silme prosedürünü gerçekleştirin. Oluşacak veri kaybından görevli şahıs tamamiyle sizsiniz.

Whatsapp Aero Özellikleri

  • Mavi tık kapatma
  • Farklı tema seçenekleri
  • Yazıyor ifadesini gizleme
  • Silinen mesajları ya da fotoğrafları görme
  • Okundu işaretini saklama
  • Kişiye hususi online bildirimi etken etme
  • Geçmiş kayıtları tutma

Üst bölümde Whatsapp Aero nedir ve Whatsapp Aero özellikleri ile ilgili bilgiler verdik. Ayrıca Whatsapp uygulamasında görsel ve video paylaşımlarında oluşan birtakım problemler mevcut. Aero sürümde birçok dosya ve video uzantısı desteklenmekle birlikte 1 GB kadar büyük boyutlu dosyaları gönderebilirsiniz. Ayrıca bu hususiyet yalnızca WhatsApp Aero mevcut.

WhatsApp Aero APK Nedir?

Klasik WhatsApp’dan değişik olarak kullanıcılarına istediği özellikleri sunan WhatsApp Aero üçüncü taraf bir uygulamadır. Kullanıcılara tema özelleştirme, gizlilik gibi imkânlar sunarken, WhatsApp Messenger’ın özgün sürümünün muayyen kısıtlamalarını da ortadan kaldırmakta. Üçüncü taraf bir tatbik olduğu Google Play Store gibi tatbik mağazalarında bulunmuyor. Bu nedenle, üçüncü taraf uygulamasının APK dosyasına ihtiyacınız vardır. Üçüncü taraf uygulamanın APK bağlantısına metnin devamında ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Teklif Nedir? Nasıl Hazırlanır? En Kolay Canva Teklif Örnekleri

WhatsApp Aero iOS Olur mu?

WhatsApp Aero iOS Olur mu? Ayrıca Whatsapp Aero çoğunuzun bilmiş olduğu suretiyle Whatsapp plus gibi bir apk dosyası ile kurulmaktadır. Yani Whatsapp Aero indirme ve kullanma için android bir cihazınızın olması gerekmekte. Bu aygıt telefon ya da tablet olabilirken, bilgisayar üstünden de bu prosedür yapıla bilir.

WhatsApp Aero Güvenilir mi?

WhatsApp Aero nedir? kısmında bahsetmiş olduğumuz gibi bu tatbik üçüncü taraf bir uygulamadır. Şimdiye kadar on binlerce şahıs bu uygulamayı problemsiz kullanmakta. Daha ilkin bizlerde bu uygulamayı kontrol ettik ve rastgele bir halde problemle karşılaşmadık. Yine de uygulamayı kullanmak tamamiyle sizin tercihinize kalmış bir durum. Bu hususta sorumluluğunuzu alarak uygulamayı deneyebilirsiniz.

Aero WhatsApp Son Sürüm Güncelleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Aero son versiyon indirme ya da gelen güncellemeyi yapabilmek olabildiğince basit. Söz mevzusu programa aşağı yukarı olarak 2-3 ayda bir güncelleme gelmekte. Bu güncelleme geldiği taktirde biz WhatsApp Aero indirme linki derhal yenilemekteyiz. Ayrıca sizlerin yapması ihtiyaç duyulan tek şey alt bölümde bulunan WhatsApp Aero son versiyon indir kısmında tıklayarak çıkan kısımdan WhatsApp Aero apk dosyasını indirmek ve kurmak.

WhatsApp Aero son versiyon indir (Her yeni güncellemede url yenileniyor! Son güncelleme 23.10.2022 tarihinde yapılmıştır!)

Aero WhatsApp Kullanmak Yasak mı?

Sadece kendi uygulamasının kullanılmasını isteyen WhatsApp‘ın artık 3. parti tatbik olan WhatsApp Plus‘ı kullananlar için 24 saatlik geçici mani uygulayacak.

Peki siz WhatsApp Aero ile ilgili ne düşünmektesiniz? Ayrıca WhatsApp Aero daha ilkin kullandınız mı? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından yazmayı unutmayınız.

Kaynak: https://diyobi.com/whatsapp-aero-ozellikleri-nedir/

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.