sv

Whatsapp Plus Özellikleri! Whatsapp Plus Nedir? Güvenilir mi?

922 Okunma — 04 Mart 2023 23:27

Dünya çapında kullanıcısı bulunan ve ilaveten telefonların neredeyse tamamında mevcut olan anlık mesajlaşma ve görüntülü konferans uygulaması olan Whatsapp’ı biliyorsunuzdur. Bu yazımızda sizlere Whatsapp Plus apk ve Whatsapp plus indir ve Whatsapp Plus Özellikleri ile alakalı malumat vereceğiz. Ayrıca Whatsapp Plus Nedir onu da anlatacağız.

Whatsapp Plus apk, uygulamanın içeriğini daha sade ve kullanımı kolay hale getirirken gelişmiş özellikleri ile de kullanıcılara kaliteli hizmet sunuyor. Bu Whatsapp Plus halini sizlere tanıtmadan ve Whatsapp Plus indirme linkini paylaşmadan mutlaka bir uyarıda bulunmak zorundayız.

Whatsapp Plus Apk İndir (UYARI!)

Whatsapp’ın düzgüsel versiyonunu silmeden ilkin konuşmalarınızı mutlaka yedekleyin ve o şekilde silme prosedürünü gerçekleştirin. Oluşacak veri kaybından görevli şahıs tamamiyle sizsiniz.

Whatsapp Plus Özellikleri

 • Mavi tık kapatma
 • Yazıyor ifadesini gizleme
 • Silinen mesajları ya da fotoğrafları görme
 • Okundu işaretini saklama
 • Kişiye hususi online bildirimi etken etme
 • Farklı tema seçenekleri
 • Geçmiş kayıtları tutma

Yukarıda listelediğimiz özellikleri görüyorsunuz. Bunun yanısıra düzgüsel Whatsapp uygulamasında görsel ve video paylaşımlarında oluşan birtakım sorunları, dosya şekli desteklenemiyor. Plus sürümde birçok dosya ve video uzantısı desteklenmekle birlikte 1 GB kadar büyük boyutlu dosyaları gönderebilirsiniz. Ayrıca bu hususiyet yalnızca WhatsApp plus’a ait.

WhatsApp Plus iOS Oluyor mu?

WhatsApp Plus bir apk uygulaması olmasından yalnızca android cihazlara indirilebilmektedir. Bundan kaynaklı WhatsApp Plus ios ya da WhatsApp Plus iphone maalesef olmamakta. Wp Plus apk olarak kullanılabilir.

WhatsApp Plus Güncelleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Plus son versiyon gücelleme geldiğinde yapmanız ihtiyaç duyulan gene aynı şekilde WhatsApp Plus indir düğmesine tıklamak olacaktır. Çünkü WhatsApp Plus güncellendiği vakit bizde alt bölümde bulunana WhatsApp Plus indir linki güncelliyoruz ve sizlere aktüel linki sunuyoruz.

İlginizi Çekebilir;  Instagram Hikayeye Birden Fazla Fotoğraf Ekleme!

WhatsApp Plus APK Nedir?

Klasik WhatsApp’dan değişik olarak kullanıcılarına istediği özellikleri sunan WhatsApp Plus apk üçüncü taraf bir uygulamadır. Ayrıca kullanıcılara tema özelleştirme, gizlilik gibi imkânlar sunarken, WhatsApp Messenger’ın özgün sürümünün muayyen kısıtlamalarını da ortadan kaldırmakta. Üçüncü taraf bir tatbik olduğu Google Play Store gibi tatbik mağazalarında bulunmuyor. Bu nedenle, üçüncü taraf uygulamasının APK dosyasına ihtiyacınız vardır. Üçüncü taraf uygulamanın APK bağlantısına metnin devamında ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Plus İndir Hakkında

Whatsapp Plus apk indir, anlatımımızdan sonrasında içinde bulunan yararları ve ayrıcalıkları yazımızda mevcut. Bunu gören kullanıcılar düzgüsel Whatsapp bu tarz şeyleri niçin kullanmıyor diye soruyor. Bunun sebebi whatsapp.inc firmasının marketing ve sürdürülebilirlik teknikleri bulunduğunu düşünebiliriz.

Whatsapp Plus İndir (Her yeni güncellemede url yenileniyor! Son güncelleme 23.10.2022 tarihinde yapılmıştır!)

Android WhatsApp Silinen Sohbeti Geri Getirme

WhatsApp’ı şayet bir android aygıt üstünden kullanmaktaysanız uygulamanın sohbeti otomatik yedeklediğini bilmelisiniz. Bu sayede silinen mesajları görme ve Wp silinen mesajları geri getirme olabildiğince kolay. WhatsApp eski mesajları geri getirme bu yolla gerçekleştirebilmekteyiz.

Android WhatsApp silinen sohbeti geri getirme için WhatsApp programını telefonunuzdan sildikten sonra, yeniden WhatsApp’ı geri yüklemelisiniz. Bu geri yükleme sırasında tatbik son geri yedeklemeyi yükleyip yüklemek istemediğinizi soraracaktır. “Geri Yükle” seçeneğini seçip sonrasında “İleri” dediğinizde tatbik yüklenecek ve silinen söyleşi yedeğinizde telefonunuza yüklenecektir.

iPhone Silinen Mesajları Geri Getirme

Eğer elinizdeki aygıt iPhone yani iOS ise silinen mesajları geri getirme adımları daha farklıdır. Wp silinen mesajları geri getirme için adımlar;

 • WhatsApp uygulamasının ayarlarından söyleşi yedeğinin hangi sürelerde alınmasına karar vermiş olmanız gerekmektedir.
 • Bu yedekleme prosedürünü gerçekleştirdiğiniz takdirde,
 • Silinen mesajlarınızı geri getirmek için,
 • Uygulamayı silip yeniden kurmalısınız.
 • Whatsapp uygulaması yeniden yüklenirken, yedeklemek için izin isteyecektir.
 • Bu yedeklemeyi geri yükle seçeneğine tıklamanız durumunda söyleşi yedeğinizi geri yükleyebileceksiniz.
İlginizi Çekebilir;  TikTok’daki “GT Yapalım mı?” Ne Demek?

Sizlere yukarıda bahsetmiş olduğumuz adımlar ile son olarak yapmış olduğunuz yedekleme geri getirilir. Bundan kaynaklı WhatsApp’ta bulunan mesajlarınızı sık sık yedekleyin. Ayrıca faklı kişilerin mesajlarını onlardan habersiz yedekleme ve görme durumu mevzubahis değildir. Bu bir yasal suçtur.

Siz bu hususta ne düşünüyorsunuz? Whatsapp plus indirme prosedürünü yapmak istiyor musunuz? Whatsapp plus 2021 – 2022 nedir ile alakalı fikirleriniz neler? Ayrıca Whatsapp plus apk ile alakalı alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve öteki okurlarımızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.