sv

WhatsApp Yine Bomba Özellik Getiriyor

1342 Okunma — 12 Ocak 2023 23:35
Rakipleri yükselişe geçen Whatsapp bomba bir özelliği daha devreye aldı! 2021 ve 2022 yıllarin da Whatsapp güven sorunu yaşayan mobil uygulamalar arasında yer alıyordu.

Rakipleri yükselişe geçen Whatsapp bomba bir özelliği daha devreye aldı! 2021 ve 2022 yıllarin da Whatsapp güven sorunu yaşayan mobil uygulamalar arasında yer alıyordu.

Whatsapp yeni yılın ilk günlerinde yine yaptı yapacağını. Geçtiğimiz günlerde Whatsapp tarafından yeni bir güncelleme yayınlanmış ve çok sayıda cep telefonunda Whatsapp devre dışı kalmıştı. Binlerce kişi Whatsapp’tan kaçmaya başlamış ve rakip uygulamalara yönelmişti. Bu durumu fark eden Whatsapp yönetimi şimdi yep yeni bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor.

YENİ GÜNCELLEME NELER GETİRECEK?

Edindiğmiz Bilgilere Göre; Bilindiği üzere Whatsapp, kısa süre önce kullanıcıların sohbet içerisinde kullanabileceği ve süre sonunda otomatik olarak sona eren veya kaybolan mesajlar özelliğini kullanıma sunmuştu.
Saklanan Mesajlar ise, bu özellik üzerinde daha fazla kontrol imkanı sunarak, kullanıcıların seçilen bir mesajı sohbet içerisinde sabitleyebilmesi ve istedikleri zaman kaldırma seçeneğine sahip olacak.

Ayrıca yeni özellik sayesinde kaybolan mesajın süresi dolmuş olsa bile görmek mümkün olacak.

Aşağıdaki ekran görüntüsüne bakıldığında, sabitlenen mesajın yanında yer alan işaretin Instagram’ın “Kaydedilenler” simgesi ile benzer bir ikon görülüyor.

Yeni özelliğin geliştirme aşamasında olması sebebiyle, ne zaman veya nasıl kullanılacağını dair bilgiler henüz bilinmiyor.

Whatsapp yönetiminin 2023 ilk günleri içerisinde başka güncellemelerde yayınlaması bekleniyor. Şimdilik yeni güncellemelerinden bir görselde paylaşıldı. Sızan görsel sosyal medyada bir hayli merak uyandırmaya başladı.

İlginizi Çekebilir;  2022'nin Kainat Güzeli Birincisi Belli Oldu!
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.