sv

WhatsApp’ta Beni Engelleyenlerin Engelini Kaldırma

1119 Okunma — 05 Şubat 2023 13:12

Artık WhatsApp’ta sizi engelleyenlerin barajını kaldırabileceğinizi biliyor muydunuz? Belki de bu senenin en iyi gelişmelerinden birisi bu olabilir. WhatsApp’ta beni engelleyenlerin barajını kaldırma şekilleri nedir diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu problemin yanıtını detaylarıyla makale içinde bulacaksınız… Hemen okuyabilirsiniz.

WhatsApp’ta Beni Engelleyenlerin Engelini Kaldırma

Bazı kişiler WhatsApp’ta sizi engelleyebilir. Bu sebeple de onların durumlarını, son görülmelerini, paylaşımlarını göremezsiniz. Ayrıca attığınız mesajların da her vakit tek tik bulunduğunu görürsünüz. Ama artık bu durumda siz de engelleri kaldırabilirsiniz. Peki fakat nasıl?

WhatsApp mani kaldırma hilesi için yapmanız ihtiyaç duyulan tek bir şey var: Üyeliğinizi sonlandırmak. Yani WhatsApp hesabınızı kalıcı olarak silin ve uygulamayı kaldırın.

Bunu yapmak için;

  • Ayarlara gelin
  • Hesap bilgilerine tıklayın.
  • Hesabımı sil yazanı seçin.

Bir süre bekleyin ve sonra tekrardan yükleyin. Böylece WhatsApp hesabınızı silerek tüm gruplardan silinmiş olacaksınız. Doğal olarak yazışmalarınız da silinmiş olacak. Ama şunu da belirtelim: Bekleme süreniz bir saat olduğunda fakat istediğiniz kararı elde edebileceksiniz. Uygulamayı tekrardan yükleyin ve tekrardan bir hesap açın. Böylece engellendiğiniz şahsa de mesaj atabileceksiniz. Engeliniz kaldırılmış olacak.

WhatsApp Engeli Kaldırmada İkinci Yöntem Nedir?

Bir diğer teknik daha bulunduğunu söyleyebiliriz. İlki hesabınızı silmek ve sonra tekrardan yüklemektir. Diğer çözüm ise şu şekilde:

  • Eğer engelli olduğunuz kişiyle görüşmek ve engelinizi kaldırmak istiyorsanız ortak bir arkadaşınızı kullanabilirsiniz.
  • İkinizin de olduğu bir öbek açmasını isteyebilirsiniz.
  • Böylece ortak mesaj grubunda sizin yazdıklarınızı da görebilecek. Bu sayede de söylemek istediklerinizi söyleyebileceksiniz.

Hayatımızın mühim bir parçası haline gelen WhatsApp aslında her anlamda işimize yarıyor. Bu sebeple de birisi sizi engellediğinde ve ona ulaşmak istediğinizde bunun için çözümler arıyor olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu çözümleri kullanarak derhal uygulayabilirsiniz. Belki ikinci yöntemle karşınızdaki kişiyle iletişim kurarak engeli kaldırmasını da isteyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Twitter Plus Özellikleri! Twitter Plus Nedir? APK Dosyası İndir!

Buna ayrıca gizli saklı numaradan da karşı tarafa ulaşabilirsiniz. Ama mani kaldırmak istiyorsanız en etkili tekniğin WhatsApp programını silmek ve bir müddet sonra tekrardan yüklemek bulunduğunu söyleyebiliriz. Kesinlikle işe yarayacaktır. Tabi bu birazcık zahmetli ve yorucu olacaktır. Öncesinde mesajları da yedeklemeyi unutmayın.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.