sv

Bircan Özerik Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

75 Okunma — 21 Mart 2024 14:47

Artık son vakit genç adları fazlasıyla görüyoruz. Şimdi size gene genç bir kabiliyetten bahsedeceğiz. İnternette Fitnutt ismiyle gördüğümüz fakat aslolan adı diğer olan Bircan Özerik kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli?

Tam olarak bu sorulara yanıt vereceğiz ve sizlerin merak etmiş olduğu ne var ise aktaracağız. Eğer daha oldukça beklemeden öğrenmek istiyorsanız derhal okumaya başlayabilirsiniz. İşte aradığınız tüm cevaplar:

Bircan Özerik Kimdir? Ne İş Yapar?

Bircan Özerik, sizlerin de tahmin edeceği suretiyle bir Instagram Influenceri. Aynı zamanda Youtuber ve oldukça fazla içerik paylaşımı yapıyor. Bundan kaynaklı da ciddi sayıda takipçiye sahip.

Güzel ve genç fenomen, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü son derslik öğrencisidir. Evet, okumaya devam ediyor ve bunun yanı sıra düzenli, dikkat cazibeli paylaşımlar yapıyor.

Buna ayrıca Özerik, kısa bir müddet ilkin kilo vermek için ciddi bir gayret göstermiştir. Sonrasında da sıhhatli beslenme ve rejim sayfaları takip etmeye başlamıştır. Bu süre zarfında hazırladığı tarifleri, tabakları yakın çevresiyle paylaşmıştır. Belli bir vakit sonrasında bu içerikleri paylaşacağı, insanlara değişik fikirler sunmuş olacağı bir blog açmaya karar vermiştir. Bunu da Youtube ve Instagram üstünden başlatmıştır.

Böylece hızlıca oldukça fazla takipçiye haiz olarak beğeni kazanmıştır. Bin şahsa ulaştığında da sıhhatli beslenmeyle alakalı içeriklere haiz paket hazırlamıştır ve çekiliş yapmıştır. Böylece daha oldukça takipçi kazanmayı başarmıştır.

Bircan Özerik Kaç Yaşında ve Nereli?

Başka dört gözle beklenen mevzu ise Bircan Özerik kaç yaşındadır ve nerelidir? 16 Mart 1999 doğumludur ve şu anda 24 yaşındadır. Aynı zamanda Sakaryalıdır, burada doğup büyümüştür. Eğitim yaşamını devam ettirirken içerik paylaşımlarını da aksatmamıştır. Bu sebeple de takipçileriyle iletişimi kesmemiş, devamlı ilerlemiştir.

İlginizi Çekebilir;  Pelin Altan Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

Eğer siz de sıhhatli yaşamayı seviyorsanız, yeni tarifler yapmak istiyorsanız kim bilir Bircan Özerik’i izleyerek bu fikrinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya fenomeni olarak tanımlanan Özerik’in içeriklerini siz de seveceksiniz. Bu sebeple en azından merak ediyorsanız bu kadar genç yaşta bu başarıyı iyi mi yakaladığını siz de öğrenebilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.