sv

Uğur Kardaş Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

1057 Okunma — 07 Mart 2023 11:35

Ülke genelinde olabildiğince fazla izlenen bir müsabaka olan MasterChef’i biliyorsunuzdur. Eğer izlemediyseniz bile kesinlikle toplumsal medyada muadil gelmişsinizdir. Şimdi size bu yarışmada yer edinen ve adından çokça laf ettiren Uğur Kardaş kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşlarında ve nereli gibi soruların cevaplarını paylaşacağız. Eğer merak ediyorsanız ve ilgileniyorsanız okumaya başlayın. Bilmeniz ihtiyaç duyulan her şeyi öğrenin.

Uğur Kardaş Kimdir? Ne İş Yapar?

Uğur Kardaş, MasterChef yarışmasına iştirak etmiştir ve 2018 yılının şampiyonu olmuştur. Sosyal medyada ve dijital platformlarda fazlasıyla alaka gören Kardaş, son zaman da merak ediliyor.

Sosyal medya üstünden çok fazla yiyecek tarifi de paylaşan Uğur Kardaş, yarışmaya katılmadan önce, Çanakkale’de bir müddet süresince ‘Uğur Chef’in Mutfağı’ ismiyle mekan açmış ve burayı işletmiştir.

Temel eğitimini Çanakkale’de almıştır ve daha sonrasında restoranda kendi kabiliyetini geliştirmek istediği için Türkiye’nin en meşhur steak restoranlarından birisi olan Executive’de Chef olarak çalışmıştır.

Bütün bunların yanı sıra Uğur Kardaş, Türkiye, Almanya ve Hollanda’da 2022- 2022 yılları aralığında 19 restoranda danışmanlık yapmıştır. Aynı şekilde menü danışmanlığı, strateji planlama ve maliyet hesaplama gibi mühim alanlarda da işini devam ettirmiştir.

Ama isimin aslolan duyurduğu vaka doğal olarak ki de 2018 senesinde MasterChef programına katılımı ve birinci olmasıdır.

Uğur Kardaş Kaç Yaşında ve Nereli?

Bu noktada dört gözle beklenen bir öteki mevzu da Uğur Kardaş nereli ve kaç yaşında? 1996 senesinde Çanakkale’de dünyaya gelmiştir ve şu anda 27 yaşındadır. Gördüğünüz suretiyle yaşı çok fazla yoktur ama deneyimi, kariyeri olabildiğince gelişmiştir.

Hatta uygulama içinde de belirttiği suretiyle küçüklüğünden beri mutfakta ve mutfağa ilgisi var. Dedelik mesleği olarak görmüş olduğu bu işi devam ettirmek için uğraşıyor.

İlginizi Çekebilir;  Lale Zuzanna Kimdir? Ne İş Yapar? Kaç Yaşında ve Nereli?

Özellikle et yemeklerinde iddialı ve öz güvenilir olan Karadaş hakikaten de bu işte olabildiğince iyi. Kendine özgü şekilleri ve tarifleriyle de jüriden beğeni kazanmıştı.

İşte genel hatlarıyla sizlere Uğur Kardaş kimdir ve nerelidir? Kaç yaşındadır, mesleği nelerdir gibi mühim soruların cevaplarını aktardık. Eğer daha ilkin merak ettiyseniz, artık MasterChef 2018 birincisinin de kim bulunduğunu öğrendiniz. Siz de yiyecek hazırlamaya ilgiliyseniz Uğur Kardaş’ın tariflerine bakabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.