sv

Telegram Plus Nedir? Telegram Plus Nasıl İndirilir? APK Dosyası İndir

1101 Okunma — 15 Şubat 2023 20:21

Telegram Plus Nedir? Telegram uygulaması grupları ve kanalları ile meşhur bir mesajlaşma uygulaması. 2021 ocak itibaren whatsapp ta çıkan sözleşmeden kaynaklı Telegram programını kullanan insan sayısı arttı.

Bu uygulamayı kullanırken düzgüsel telegram programını da giriş yapabilirsiniz. Her iki uygulamada telefonda olacak ve çıkış yapmayacaktır. Telegram Plus uygulamasında birbirinden hoş temalar ve özelleştirme seçenekleri de bulanmaktadır. Bunun vasıtası ile gözünüze hangi tema iyi geliyorsa kullanabileceksiniz.

Telegram Plus Gizlilik Ve Güvenlik Nedir?

Telegram Plus uygulamasında, Plus ayarlar içerisinde bu şekilde bir hususiyet bulunmakta. Bu özellikler vasıtası ile Telegram programınızı daha güvenilir hale getirebilirsiniz. Ayarlar içinde; Telefon numaramı gizle, gizli sohbetler, şifreleme, parmak izi kilit gibi özellikler bulunmakta. Bunun yanısıra istediğiniz özelliği Telegram Plus uygulamasında kullanabilirsiniz.

Telegram Plus Kullanan Ban Yer Mi?

Telegram Plus düzgüsel telegram uygulamasının ekstra özellikleri bulunun tatbik demek. Bu özellikler vasıtası ile ayrıcalıklardan yararlanabiliyorsunuz. Bu tatbik da birilerinin gizliliğini yok saymadığı için problem teşkil etmez. Uygulamayı kullanırsanız problemi olmayacaktır.

Telegram Plus Uygulaması Nasıl İndirilir?

Telegram programını sizlere özet geçerek anlattım. Yukarıda anlattığım gibi birçok hususiyet bulunmakta. Bu özellikleri istediğinizi etken edebilirsiniz. Bu özelliklerin içerisinde olup anlatamadığım oldukça fazla hususiyet var. İsterseniz sizde indirip ayrıntılı bir halde inceleyebilirsiniz. Ugulamayı indirmek için alt bölümde bulunan Telegram Plus programını indir düğmesine basabilirsiniz.

Telegram Plus Uygulamasını İndir

İlginizi Çekebilir;  TikTok’daki “GT Yapalım mı?” Ne Demek?
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.